fbpx

Gucci GG Belt, kultowy pasek fashionistek

Gucci GG Belt, kultowy pasek fashionistek

Kultowy pasek Gucci z charakterystyczną klamrą GG już od jakiegoś czasu zagościł w mojej garderobie. Mimo wielu obiekcji które wiązały się z jego zakupem, ostatecznie jestem szalenie zadowolona, z dokonanego wyboru. Pasuje mi praktycznie do wszystkiego, świetnie się nosi i wygląda po prostu idealnie.


Który model paska Gucci Double G Buckle kupić ?

 

Kolor

Długo się zastanawiałam nad wyborem, oj długo. Moje dylematy początkowo dotyczyły koloru.
Klasyczna wersja występuje w 3 kolorach: czarnym, beżowym nude, białym oraz jasno-brązowym. Ostatecznie zdecydowałam się na najbardziej klasyczną czerń ze złotą klamrą jako że jest to najbardziej uniwersalna i ponadczasowa opcja. Srebrny hardwear też mi się ogromnie podobał, ale uznałam, że złoto będzie pasować zarówno do chłodniejszych jak i cieplejszych stylizacji zdecydowanie bardziej.

 

Szerokość

W kwestii szerokości dokonywałam wyboru między 4 cm, a 3,7 cm i ostatecznie wybrałam wersję szerszą jako, że jestem dość wysoką osobą i chciałam by całość proporcjonalnie do mnie pasowała. Po czasie uznaję, że był to możliwie najlepszy wybór. Jeśli się zastanawiasz czy ten model będzie pasował szerokością do szlufek w spodniach? To odpowiedź jest i owszem wchodzi idealnie we wszystkie w moich parach.

 

Długość

Rozmiary pasków „Gucci Double G Buckle” zwiększają swoje wymiary co 5 cm. Ich długość jest mierzona od klamry do środkowej dziurki ( dziurek jest 6). Wyboru długości należy dokonać przede wszystkim w zależności od sposobu w jaki zamierzacie pasek nosić. W pasie czy też na biodrach ( średni czy też niski stan). Ja posiadam pasek o długości 95 cm i aby jak najlepiej go zoptymalizować do moich potrzeb dorobiłam jeszcze jedną dziurkę. W ten sposób mogę go nosić i w pasie i na biodrach.

 


Czy warto kupić Gucci GG Belt ?

 

Tak! Jestem zaskoczono jak często go używam, zważywszy na fakt, że należę do osób, które wcześniej do pasków się nie zbliżały na odległość kilometra. Pasuje mi praktycznie do wszystkiego, jest doskonale wykonany i przede wszystkim ponad wszelką wątpliwość ponadczasowy. Noszę go z przyjemnością teraz i będę zakładać również za kilka lat i zawsze będzie wyglądał dobrze.

( ᴋᴜᴘɪꜱᴢ ᴛᴜᴛᴀᴊ)

- moje designerskie akcesoria -

brawurka
ysl lou
lilou
pilewicz jnuoro
pandora wishbone
Chylak worek
Gucci GG Marmont
Gucci Belt
Apple Watch 4
Marc Jacobs Hip Shot
Pandora Reflexions
brawurka
ysl lou
lilou
pilewicz jnuoro
pandora wishbone
Chylak worek
Gucci GG Marmont
Gucci Belt
Apple Watch 4
Marc Jacobs Hip Shot
Pandora Reflexions

UNBOXING GUCCI GG BELT