Glamglow Supermud Clearing Treatment prawdopodobnie najlepsza maska oczyszczająca

Recenzja Glamglow Supermud Clearing Treatment

Najbardziej zaawansowana naukowo maska oczyszczająca, która ma za zadanie zapobiegać problemom skóry? Poznajcie Glamglow Supermud Clearing Treatment opartą na wysoce skutecznych składnikach aktywnych pozostawiających cerę idealnie przygotowaną pod kolejne etapy pielęgnacji. Jesteś właścicielką skóry tłustej bądź mieszanej? Borykasz się z niedoskonałościami? Ten produkt z całą pewnością jest dla Ciebie.

Glamglow Supermud Clearing Treatment

opinia Glamglow Supermud Clearing Treatment

 

 

 

Glamglow Supermud Clearing Treatment
Recenzja

 

Opakowanie i formuła

Jak zawsze w przypadku produktów Glamglow, maseczka przychodzi do nas w sporych rozmiarów, kartonowym opakowaniu z napisem „Hello Sexy”, co od razu akurat mnie poprawia humor. Metalowy, biały słoiczek z charakterystyczną dla marki holiwoodzką gwiazdą na nakrętce kryje produkt. Formuła pachnąca ziołowo ma konsystencję i kolor charakterystyczny dla maseczek z glinką. Po nałożeniu dość szybko zastyga delikatnie ściągając skórę.

 

Działanie

Maska w składzie zawiera kwasy AHA i AHB pomagające zwalczyć niedoskonałości i zwęzić pory, węgiel aktyny który wiąże toksyczne substancje, K17-Clay pochłaniający nadmiar sebum, toksyny i bakterie, cyneol, olejek linalolowy i silnie działające flawonoidy by jeszcze skuteczniej walczyć z niedoskonałościami.

 

Glamglow Supermud Clearing Treatment

Glamglow Supermud Clearing Treatment

Glamglow Supermud Clearing Treatment

Glamglow Supermud Clearing Treatment

 

Stosowanie

Producent zaleca stosowanie „Glamglow Supermud Clearing Treatment” tak często jak jest to konieczne. Po nałożeniu na oczyszczoną skórę twarzy maskę pozostawiamy na 20 minut po czym spłukujemy ciepłą wodą. Produkt można nakładać również punktowo na niedoskonałości.

Efekty stosowania

Produkt natychmiastowo po zmyciu, już po jednokrotnym zastosowaniu daje na mojej skórze widoczny efekt zwężenia i oczyszczenia porów. Stosowana regularnie znacznie zredukowała pojawianie się niedoskonałości, a moja skóra w strefie T zdecydowanie mniej się świeci. Niemniej jednak po zmyciu kosmetyku należy zadbać o właściwe nawilżenie skóry, ponieważ maska potrafi ją przesuszyć.

Glamglow Supermud Clearing Treatment

Glamglow Supermud Clearing Treatment

Dla kogo?

Produkt sprawdzi się u wszystkich kobiet z problemem mieszanej bądź tłustej skóry skłonnej do niedoskonałości. Właścicielki skóry suchej i wrażliwej w trakcie stosowania kuracji powinny zredukować częstość stosowania kosmetyku oraz zadbać o wyjątkowo dobre nawilżenie cery.

 

Opinia Glamglow Supermud Clearing Treatment
| Podsumowanie

 

Glamglow Supermud Clearing Treatment, to moja druga z kolei zaraz obok Glamglow Flashed Brightening Treatment ulubiona maseczka marki, która jak żadna inna oczyszcza moją skórę. Kosmetyk ten używam już   od dwóch lat i za każdym razem wracam do niego zawsze wtedy gdy moja cera zrobi się bardziej kapryśna. Polecam!

 

Maseczkę zakupicie tutaj.

Inne maseczki które używam i polecam:

Zapoznaj się również z artykułem o chemicznym pe
elingu Enerpeel PA 50% z kwasem pirogronowym, który na mojej skórze poczynił cuda. Więcej tutaj.

 

PEELING PIROGRONOWY ENERPEEL PA 50%

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Glamglow Supermud Clearing Treatment
Ocena autora
51star1star1star1star1star