Fillerina Eye And Lip Contour Cream Grade 2 – 6 cząsteczek kwasu hialuronowego, które NIE DZIAŁAJĄ!

Marzysz o kremie, który zatrzyma czas i sprawi, że skóra pod oczami będzie idelanie nawilżona i odpowiednio napięta? Wiesz przecież, że to właśnie ta okolica starzeje się najszybciej i jest najbardziej wymagającą strefą na Twojej twarzy? Z pomocą przychodzi ultra nawilżający, przeciwstarzeniowy krem Fillerina Eye And Lip Contour Cream. PODOBNO!  Niestety nie u mnie.

 


Wzbogacony w  6 cząsteczek kwasu hialuronowego dla jeszcze lepszego efektu, wypełnia drobne zmarszczki, napina skórę modelując kontur oka i ust. Dostępny w 3 stopniach różniących się intensywnością działania, dostosowanych idealnie do Twoich potrzeb.


Fillerina Eye And Lip Contour Cream Grade 2

Fillerina Eye And Lip Contour Cream Grade 2

 

Opakowanie / Formuła

Zwyczajna, biała tubka charakterystyczna bardziej dla aptecznych produktów niż kremów pod oczy nie wyróżnia się niczym szczególnym. Sama formuła kremu jest umiarkowanie gęsta i w miarę szybko się wchłania.

Fillerina Eye And Lip Contour Cream Grade 2

 

Działanie Fillerina Eye And Lip Contour Cream Grade 2

Działanie kremu oparte jest na 6 różnych cząsteczkach kwasu hialuronowego działającego na różnych poziomach skóry co zapewnia:

  • wypełnienie zmarszczek
  • napięcie i wymodelowanie skóry
  • odpowiednie nawilżenie
  • poprawę jędrności
  • wzmocnienie struktury naskórka

 

Dodatkowo w składzie otrzymasz masło shea wraz z olejem ze słodkich migdałów pełniące funkcję ochronną przed utratą wilgoci, a obecna arginina działa antyoksydacyjnue oraz łagodząco.

 

Trzy stopnie intensywności

„Fillerina Eye And Lip Contour Cream Grade 2” dostępna jest w 3 stopniach intensywnościu odpowiednich do wieku i potrzeb Twojej skóry. U mnie numer dwa, który sprawdzi się w przypadku kobiet po 35 roku życia z problemem:

  • głębszych zmarszczek nosowo-warkowych
  • wyraźnych kurzych łapek
  • utraty jędrności
  • widocznych zmarszczek mimicznych

Fillerina Eye And Lip Contour Cream Grade 2

Spektakularne efekty regularnego stosowania?

Niestety nie. Dla mojej skóry krem nie robi absolutnie nic, poza zwyczajnym nawilżeniem, które dostaję od tańszych produktów tego typu. Strata pieniędzy i tyle. Dla mnie zdecydowanie pas,

 

⭐️ SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Mój ulubiony krem pod oczy ⭐️

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Fillerina Eye And Lip Contour Cream Grade 2