Fenty Beauty Gloss Bomb Fenty Glow & Diamond Milk – który wybrać?

Fenty Beauty Gloss Bomb

Fenty Beauty Gloss Bomb to uniwersalne błyszczyki do ust,  zaprojektowane przez Rihannę, tak by pasowały każdemu. Pięknie opakowane, kuszą już samym wyglądem. Mają zapewniać wielowymiarowy, soczysty błysk na ustach i  tym samym optycznie je powiększać. Noś same bądź nakładaj na ulubioną pomadkę!

Fenty Beauty Gloss Bomb


Fenty Beauty Gloss Bomb który wybrać ?

 

Do dyspozycji w ofercie Fenty Beauty znajdują się dwa błyszczyki do ust. Słynny Fenty Glow oraz całkiem niedawno zaprezentowany przez markę Diamond Milk. Zachwycające są same opakowania, kanciaste, bardzo oryginalne i przycjągające uwagę. Aplikator jest gąbkowy i sporych rozmiarów, aczkolwiek nakładanie za jego pomocą błyszczyka jest wygodne i bardzo proste. Formuła produktów należy do tych gęstych, bardzo przyjemnych i komfortowych w noszeniu. Rozprowadza się bez pozostawienia smug, nie daje uczucia lepkości.

Fenty Beauty Gloss Bomb Fenty Glow

Fenty Beauty Gloss Bomb Fenty Glow

Fenty Beauty Gloss Bomb Fenty Glow to debiut marki i zarazem pierwszy produkt tego typu jaki znalazł się w ofercie. Zaprojektowany by pasować wszystkim do każdego makijażu i uwierzcie mi rzeczywiście taki jest.

Odcień Fenty Glow  jest ciepłym, brązowym nudziakiem dającym przepiękny błysk na ustach, które natychmiastowo są optycznie powięklszone i bardzo ponętne. Produkt wygląda świetnie zarówno nałożony samodzielnie w wersji delikatniejszej jak i aplikowany na ulubioną pomadkę.

Fenty Beauty Gloss Bomb Fenty Glow

Fenty Beauty Gloss Bomb Fenty Glow

 

Fenty Beauty Gloss Bomb Diamond Milk

 

Fenty Beauty Gloss Bomb Diamond Milk” to najmłodsze jak dotychczas dziecko w rodzinie. Tym razem chłodniejszy, diamentowy błysk ma stanowić doskonałe wykończenie makijażu. Nie jest to jednak odcień uniwersalny i dla wszystkich. Sprawdzi się najlepiej u miłośniczek perłowego błysku.

 

Odcień Diamond Milk– to jasny, półtransparentny i srebrzysty odcień, który dużo lepiej wygląda aplikowany na matową pomadkę niż samodzielnie. Daje efekt mokrych ust.

Fenty Beauty Gloss Bomb Diamond Milk

Fenty Beauty Gloss Bomb Diamond Milk

Fenty Beauty Gloss Bomb Diamond Milk

 

Swatches Fenty Beauty Gloss Bomb

swatches Fenty Beauty Gloss Bomb

 

🔹 Sprawdź również: Proste smoky eyes z paletą Givenchy Midnight Skies 🔹
🔹 Sprawdź również: Instagramowy podkład od Huda Beauty, czy się sprawdza? 🔹

A Ty, który kolorek wybierasz?

 

Do kupienia tutaj.


TEST NA ŻYWO ROZŚWIETLACZY I BŁYSZCZYKÓW FENTY BEAUTY

 

* ten produkt jest cruelty-free

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Fenty Beauty Gloss Bomb
Ocena autora
41star1star1star1stargray