ESTEE LAUDER Re-Nutriv Ultra Radiance Liquid Makeup | Luksusowy podkład

ESTEE LAUDER Re-Nutriv Ultra Radiance Liquid Makeup |  Luksusowy podkład

Podkład ESTEE LAUDER Re-Nutriv Ultra Radiance Liquid Makeup to istne cudo i najbardziej luksusowy podkład w kolekcjiproducenta. Uwielbiam go ze względu na bogatą pielęgnację, właściwości kryjące i cudowne rozświetlające wykończenie.
Obecnie posiadam starą wersję podkładu Re-Nutriv oraz jego nowego następce. Nie zaskoczę Was zapewne informacją, iż obydwa  produkty mam w kolorze najjaśniejszym.

Zachęcona pozytywnym doświadczeniem z tym produktem, szybko zdecydowałam się przetestować również korektor pod oczy z tej samej linii ESTEE LAUDER Re-Nutriv Ultra Radiance Concealer/Smoothing Base, który niestety bardzo mnie rozczarował, o czym przeczytacie tutaj.

Podkład Estee Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Liquid Makeup - stara i nowa wersja podkładu
Podkład Estee Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Liquid Makeup

 

 

Recenzja ESTEE LAUDER Re-Nutriv Ultra Radiance Liquid Makeup

 

Szukając wiadomości o „Re-Nutriv Ultra Radiance” od „Eastee Lauder” napotykamy liczne informacje  o tym jak z każdym dniem stosowania uzyskamy piękną , odmłodzoną, nieskazitelną i promienną cerę. Podkład ma wyrównywać i udoskonalać odcień skóry, wygładzać ją i redukować widoczność drobnych linii, zmarszczek i niedoskonałości. Dodatkowo ma nawilżać jednocześnie dając doskonałe krycie utrzymujące się przez cały dzień. Cudo prawda? Nic dziwnego za taką cenę spodziewam się peanów na jego cześć.

Podkład Estee Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Liquid Makeup
ESTEE LAUDER Re-Nutriv Ultra Radiance Liquid Makeup

 

Opakowanie

Opakowanie produktu jest ponad wszelką miarę eleganckie i w każdym calu luksusowe. Podkład znajduje się w szklanej buteleczce z pompką. Na oficjalnej stronie Estee Lauder na Polskę dostępnych jest jego 6 odcieni. Osobiście posiedam wersję kolorystyczną 1N2 Ecru.

 

Podkład Estee Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Liquid Makeup 1N2 Ecru
Estee Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance  1N2 Ecru

 

 

Formuła

Formuła podkładu jest dość lekka, ale niezwykle bogata. Produkt wtapia się w skórę bardzo szybko, bez pozostawienia smug, dając piękny lekko rozświetlający efekt. Skóra jest gładsza, bardziej promienna, a drobne zmarszczki czy też suche skórki nie są podkreślone. Krycie daje się stopniować , w mojej ocenie jest ono średnie do pół-pełnego w zależności od ilości nałożonych warstw.Produkt jest bardzo wydajny, użycie jednej pompki spokojnie wystarcza na całą twarz.

 

Podkład Estee Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Liquid Makeup kolor 1N2 Ecru

 

Podkład Estee Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Liquid Makeup kolor 1N2 Ecru

 

 

Podkład Estee Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Liquid Makeup kolor 1N2 Ecru

 

 

Trwałość

Trwałość podkładu spełniła moje oczekiwania. Produkt nie migrował, nie ścierał się, nie tworzył mało estetycznych plam, w formie niezmienionej utrzymuje się przez conajmniej 6-7 godzin. Zauważyłam niewielkie świecenie w strefie T, czego się spodziewałam po produkcie który ma nawilżać. Komfort noszenia był niewiarygodny, a moja skóra była niejednokrotnie komplementowana.

 

Nowa a stara wersja

Porównując nową wersję Estee Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Liquid Makeup do jej poprzednika zauważyłam niewielką różnicę w wykończeniu. Nowa wersja daje efekt nieco bardziej rozświetlający na mojej skórze.

 

od lewej nowa wersja podkładu Estee Lauder Re-Nutrive 1N2, wersja poprzednia 1W1
od lewej nowa wersja podkładu Estee Lauder Re-Nutrive 1N2, wersja poprzednia 1W1
Podobne podkłady kupisz tu:


 

Opinia ESTEE LAUDER Re-Nutriv Ultra Radiance Liquid Makeup
|Podsumowanie

 

Podsumowując „Podkład Estee Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Liquid Makeup”  to jeden z najlepszych podkładów jakich kiedykolwiek używałam. Zawsze do niego wracam pomimo wysokiej ceny. Sprawdził się doskonale zarówno wcześniej kiedy moja skóra była w doskonałej kondycji jak i teraz gdy  jest mocno uwrażliwiona po terapii retinoidami. Produkt ten na pewno będzie doskonałym wyborem dla kobiet ze skórą wymagającą, dojrzałą , normalną, suchą lub mieszaną w kierunku suchej. Gorąco polecam!

 

Podkład Estee Lauder Re-Nutrive
Podkład Estee Lauder Re-Nutrive

 

Zachęcam Cię również do przeczytania mojego wpisu na temat „terapii retinoidamiKLIK .

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
ESTEE LAUDER Re-Nutriv Ultra Radiance Liquid Makeup
Ocena autora
51star1star1star1star1star
Product Name
ESTEE LAUDER Re-Nutriv Ultra Radiance Liquid Makeup