ESTEE LAUDER Pure Color Envy Matte Lipstick- matowa pomadka. Opinia, test i swatche

Estee Lauder Covetous Nude szminka

Pure Color Envy Matte Lipstick to linia pomadek stworzona przez markę Estee Lauder we współpracy z modelką Joan Smalls,która samodzielnie dobierała odcienie i wykończenie pomadek.

Na stronie esteelauder.pl dostępnych jest 12 odcieni szminek „Pure Color Envy Matte Lipstick„. Pomadki zawierają nową formułę- Advanced True Vision™ Technology, która jest połączeniem intensywnych pigmentów z pudrami matującymi, co ma zapewnić wyrazisty matowy kolor połączony z pełnym komfortem noszenia. Do testu wybrałam bardzo uniwersalny kolor „Covetous Nude„.

Estee Lauder Matte Lipstic
Estee Lauder Matte Lipstic

 

ESTEE LAUDER Pure Color Envy Matte Lipstick- COVETOUS NUDE

 

pomadka Pure Color Envy Matte Lipstick
Pure Color Envy Matte Lipstick- COVETOUS NUDE

 

Opakowanie pomadki jest w kolorze lustrzanego złota co wygląda niezwykle elegancko i luksusowo. Magnetyczne zamknięcie to świetne rozwiązanie, zapobiega niepożądanemu otwarciu pomadki w torebce, co dla mnie jest ogromnym plusem.

Estee Lauder Matte Lipstick COVETOUS NUDE– jest odcieniem średniego, zgaszonego brązu w tonacji brzoskwiniowej. To kolor zdecydowanie ciepły o wykończeniu matowo-satynowym. Za jednym pociągnięciem uzyskujemy pełne krycie. Formuła jest nieziemska, kremowa, średnio-ciężka i idealnie rozprowadza się na ustach. Efekt jest pełny i wyrazisty, a nie płasko-matowy.

 

Estee Lauder Matte Lipstick
Estee Lauder matowa pomadka

 

pomadka estee lauder covetous nude
Covetous Nude Estee Lauder pomadka

 

Kolor wytrzymał na moich ustach około 4-5 godzin, po czym zaczął się równomiernie ścierać, w sposób jak najbardziej do zaakceptowania. Delikatne blednięcie nie było nieestetyczne, a pomadka nie zbierała się w załamaniach. Dodatkowym plusem „ESTEE LAUDER Pure Color Envy Matte Lipstick” jest niezwykły komfort noszenia, gdyż szminka zupełnie nie przesuszyła mi ust.

 

Swatch matowej pomadki covetous nude
Estee Lauder Covetous Nude swatch

 

Matowa pomadka Covetous Nude makijaż
Estee Lauder Covetous Nude makijaż ust

 

Estee Lauder Matte Lipstick Covetous Nude- porównanie do Charlotte Tilbury Pillow Talk

 

Charlotte Tilbury Pillow Talk pomadka
Charlotte Tilbury Pillow Talk

 

Estee Lauder Matte Lipstick- Covetous Nude jest produktem zbliżonym do pomadki Charlotte Tilbury  Matte Revolution w odcieniu Pillow Talk . Zarówno kolorystyka jak i komfort noszenia są porównywalne. Pillow Talk ma tonację bardziej różową, neutralną i zbliżoną do koloru ust, a Covetous Nude ma tony cieplejsze bardziej brzoskwiniowe. Formuła Covetous Nude jest bardziej kremowa i przyjemniejsza w nakładaniu. Jeśli zaś chodzi o trwałość to Pillow Talk utrzymuje się zdecydowanie dłużej na ustach od pomadki Estee Lauder. Niemniej jednak „Pure Color Envy Matte Lipstick- COVETOUS NUDE„, może być fajnym zamiennikiem trudno dostępnej w naszym kraju matowej pomadki Pillow Talk.

Pomadki kupisz tu.

 

Estee Lauder Pomadka Covetous Nude
Estee Lauder Pomadka Covetous Nude
Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
ESTEE LAUDER Pure Color Envy Matte Lipstick
Ocena autora
41star1star1star1stargray