Erborian Copper Glow rozświetlający puder

Erborian Copper Glow

Erborian Copper Glow to kolejny obok Touch Ginseng puder marki w mojej kolekcji. Tym razem mamy produkt o wykończeniu przepięknie rozświetlającym i doskonałych właściwościach pielęgnujących. W mojej kolekcji znalazł się odcień Dore, co powoduje, że jest on dla mnie za ciemny do użycia jako puder wykończający, natomiast świetnie się sprawdza jako rozświetlający róż.

Erborian Copper Glow

Erborian Copper Glow

Erborian Copper Glow


Recenzja Erborian Copper Glow

 

Opakowanie i Formuła

Piękna złota okrągła puderniczka prezentuje się przepięknie. W środku mamy niewielkie lusterko i gąbeczkę do aplikacji oraz sam produkt. Jego formuła jest jedwabiście gładka i niezauważalnie wpracowuje się w skórę. W składzie znajdziemy olejek kameliowy o doskonałych właściwościach antyoksydacyjnych i odżywczych, co dodatkowo sprawia, że ma się ochotę używać kosmetyku codziennie. U mnie jak wspomniałam wcześniej pełni rolę rozświetlającego różu, którego intensywność mogę stopniować, ale efekt pozostaje naturalny.

Erborian Copper Glow

Erborian Copper Glow

Erborian Copper Glow

 

Swatch Erborian Copper Glow Dore– to złoto-karmelowy odcień o złotym satynowym połysku.

Erborian Copper Glow

swatch Erborian Copper Glow

Sprawdź również: Erborian CC Red Correct
Sprawdź również: Super kryjący korektor pod oczy Too Faced


Czy warto kupić Erborian Copper Glow?

 

Trudno mi ocenić produkt jak by się sprawdził użyty na całą twarz jako puder wykończeniowy, niewątpliwie jednak wygląda przepięknie na policzkach. Daje subtelny, promienny efekt, który spodoba się tym z Was, które nie lubią klasycznych odcieni różu, a gustują bardziej w różo-brązerach.

Kupisz TUTAJKosmetyki Erborian co warto kupić?

* ten produkt jest cruelty-free

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Erborian Copper Glow
Ocena autora
41star1star1star1stargray