Erborian BB Creme 5 in 1 z Zen Szeniem – czy na pewno warto? Recenzja

„Erborian BB Creme 5 in 1 z Zen Szeniem – czy na pewno warto? Recenzja”

Czy zdarzyło się Wam kiedykolwiek przewertować Instagram czy Pinterest i natrafić na przepiękne, japońskie dziewczyny oferujące nam swoje poranny rytuały urody? Wtedy pojawia się pytanie – jak oni to robią, że ich cera wygląda jak biblijna? Otóż jest to zapewne zasługa żmudnego procesu pielęgnacyjnego z wykorzystaniem kremów bb takich jak Erborian BB Creme 5 in 1 z Zen Szeniem.

Erborian BB Creme 5 in 1 – składy i odcienie

Nigdy wcześniej nie słyszałam o tak wielu zaletach kremu BB, jakie posiada Erborian BB Creme 5 in 1. Podobno posiada on aż 5 właściwości: nawilża, wyrównuje koloryt, kryje wady skóry oraz przedłuża trwałość makijażu. Jakby tego było mało – skomponowany został z naturalnych składników, w tym z Zen Szeniu.

Jeśli chodzi o odcienie, to niestety jak na razie dostępne są tylko dwa – Claire i Dore. Jeśli macie kolor skóry pomiędzy nimi – musicie niestety wybrać pomiędzy słusznym kryciem (krem BB Claire) lub idealną tonacją dla Waszej cery (krem BB Dore).

Warto wspomnieć o tym, że z Erborian BB Nude można łączyć różne odcienie i kreować swój własny, niepowtarzalny odcień.

Erborian BB Creme – czy to naprawdę robi taką różnicę?

Czy Erborian BB Cream jest odpowiedzią na nasze modlitwy? Czy to to, co w końcu uchroni nas przed makijażem, który szybko się wyciera? Otóż moje doświadczenia są różne. Faktem jest, że krem długo utrzymuje się na twarzy, wyrównuje koloryt i nawilża skórę, ale… jego krycie jest słabe. Jeśli macie jakieś poważne niedoskonałości skóry, Erborian BB Creme 5 in 1 może nie być w stanie ich ukryć.

Erborian Super BB – więcej niż tylko krem

Nie ukrywam, że próbując Erborian BB Creme 5 in 1, jestem pod wrażeniem. Jednak, pojawia się pytanie – co z tą poświatą, magicznymi, azjatyckimi filtrami, które każda koreańska youtuberka nam poleca? Są warianty – i jednym z nich jest Super BB od Erboriana. To ten sam krem BB, ale z pewnymi dodatkami, które koreańskie influencerki polecają. Można w nim znaleźć filtr SPF 50+, hialuronian sodowy oraz komponenty nawilżające, które dzięki temu pozwalają dodatkowo pielęgnować skórę.

Missha BB Cream – jako alternatywa dla Erborian BB Creme

Jeśli jednak Erborian BB Creme nie spełni Waszych oczekiwań, warto rozważyć krem BB z Missha. Missha mianowicie oferuje o wiele więcej odcieni i większą moc krycia niż Erborian BB Creme. Jest to odpowiednie rozwiązanie dla tych, którzy szukają mocnego krycia, które wytrzyma cały dzień.

Podsumowanie

Reasumując, Erborian BB Creme 5 in 1 z Zen Szeniem to niezły wybór dla osób, które poszukują kremu BB, który pozwoli utrzymać złoty środek pomiędzy nawilżeniem i równym kolorytem skóry a lekkim kryciem.
Jeśli jednak macie wiele niedoskonałości i nierównomierną cerę – warto rozważyć opcję Missha BB Cream.