e.l.f. HD Blush Headliner I Superstar – Tanie i dobre róże w kremie

recenzja e.l.f. HD Blush

Kosmetyki e.l.f. pierwszy raz goszczą na moim blogu. Skuszona rozsądną ceną i całkiem niezłymi recenzjami produktów tej marki, postanowiłam przetestować kilka z nich szczególnie polecanych w urodowym świecie.

 

e.l.f. HD Blush

 

 


Recenzja e.l.f. HD Blush

Kremowe róże bardzo lubię przede wszystkim ze względu na samą prostotę i szybkość nakładania bez konieczności użycia pędzli.

Opakowanie i formuła

Opakowanie jest plastikowe, dość kiepskiej jakości z pompką, która najczęściej się zacina bądź dla odmiany aplikuje zbyt dużą ilość produktu. Nie radzę starać się wyciskać kosmetyku prosto na policzek, może Was spotkać niemiła niespodzianka. Formułae.l.f. HD Blush”  jest dość gęsta i mocno wysycona pigmentem, już niewielka ilość wystarczy do roztarcia na policzkach. Na policzek nakładamy kropelkę ze względu na intensywność koloru i szybko ją wklepujemy w wybrane miejsca oraz delikatnie rozcieramy. W przypadku aplikacji zbyt dużej ilości mogą powstać plamy, wówczas najlepiej złagodzić odcień nakładając odrobinę pudru. Niemniej jednak gdy już nauczymy się pracy z nim, otrzymamy przepiękny, świeży i delikatny rumieniec na policzkach.

 

e.l.f. HD Blush Headliner

jest chłodniejszym, jasnym pudrowym różem na delikatnie brzoskwiniowej podstawie. Daje przepiękny młodzieńczy i bardzo świeży rumieniec. Idealny odcień dla dziewczyn o jasnej karnacji o blond włosach.

e.l.f. HD Blush Headliner

e.l.f. HD Blush Headliner

 

e.l.f. HD Blush Headliner

e.l.f. HD Blush Headliner

e.l.f. HD Blush Superstar

Superstar jest zdecydowanie cieplejszym i ciemniejszym odcieniem w porównaniu do Headliner. To wibrujący, koralowo-brzoskwiniowy kolor, który będzie doskonale komplementował opaleniznę.

e.l.f. HD Blush Superstar

e.l.f. HD Blush Superstar

 

e.l.f. HD Blush Superstar

 

Trwałość

Róż utrzymuje się na policzkach około 6 godzin, a po tym czasie delikatnie blednie.

⭐️ SPRAWDŹ: Kremowa paleta do makijażu policzków od Bobbi Brown ⭐️
⭐️ SPRAWDŹ: Moje ulubione bronzery ⭐️

Czy warto kupić e.l.f. HD Blush ?

 

 

Praca z e.l.f. HD Blush może nie należy do najprostszych i wymaga pewnych umiejętności, ale w pełni rekompensuje ją otrzymywany efekt. Róż po prostu cudownie wygląda na policzkach. Nałożony z wprawą odejmuje lat, dodaje świeżości, a każdy makijaż zyskuje młodzieńczego sznytu. Wyjątkowo zachęcająca jest również cena. Zdecydowanie warto wypróbować.

 

 

 

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
e.l.f. HD Blush
Ocena autora
41star1star1star1stargray