Drunk Elephant C Tango Multivitamin Eye Cream – rozjaśniający krem pod oczy z witaminą C

Drunk Elephant C - Tango Multivitamin Eye Cream

Drunk Elephant C Tango Multivitamin Eye Cream to krem pod oczy z aktyną witaminą C. Istnieją dwa obozy, obóz zachwytów i peanów na jego cześć oraz ten drugi, który z uporem twierdzi, że kompletnie nie działa. Do któreg z nich zaliczam się ja?

 


Delikatna skóra pod oczami jest obszarem, który starzeje się najszybciej. To po nim natychmiast widać wiek. Dlatego olbrzymią uwagę przykładam do kremów pod oczy, wybieram te najczęściej rekomendowane, które w swym składzie mają aktywne czynniki redukujące powstawanie zmarszczek.


Drunk Elephant C - Tango Multivitamin Eye Cream

Drunk Elephant C - Tango Multivitamin Eye Cream


Drunk Elephant C – Tango Multivitamin Eye Cream

 

Krem ma rozjaśnić uporczywe cienie pod oczami, napiąć delikatną skórę tej okolicy, odpowiednio ją nawilżyć i zredukować zmarszczki.

 

Opakowanie / Formuła

Kanciaste, białe opakowanie z brzoskwiniową nakrętką i słoniowym logiem marki na wierzchu podoba mi się i to bardzo. Za całą skuteczność kosmetyku odpowiedzialne są zawarte w formule aktywne składniki takie jak: 5 form aktywnej witaminy C o działaniu rozjaśniającym, osiem peptydów odpowiedzialnych za sprężystość skóry i wygładzenie drobnych zmarszczek, bogaty w antyoksydanty ekstrakt z ogórka oraz ubikwinon mający wpływ na głębokość zmarszczek.

 

Jego formuła jest dość ślizga jakby silikonowa i przyjemnie sunie po skórze. Pozostawia na niej delikatny film, który nie wpływa w negatywny sposób na właściwości i trwałość korektora. Możesz spokojnie używać jako jeden z elementów porannej pielęgnacji.

Drunk Elephant C - Tango Multivitamin Eye Cream

Drunk Elephant C - Tango Multivitamin Eye Cream

Stosowanie

Krem wklepujemy opuszką palca , nie pociągaj delikatnej skóry. Używaj rano i wieczorem.

 

Efekty regularnego stosowania

Krem pod oczy Drunk Elephant C Tango Multivitamin Eye Cream” regularnie stosowany rzeczywiście napina skórę pod oczami. W trakcie stosowania nie zauważyłam pojawienia się nowych zmarszczek. W kwestii zasinień pod oczami nie jestem w stanie się wypowiedzieć, bo nie mam z tym problemu. Poważnym minusem  jest brak wystarczających właściwości nawilżających jak na moje potrzeby. Koniecznie muszę wspomóc się odpowiednim serum.

 

 

Drunk Elephant C - Tango Multivitamin Eye Cream

walk
denona
led
denona bloom
denona sunrise
glowgasm
it core
ity illuminate
char glow
grooos 2
groos1
NOWE LUMI
denona sunset
denona gold
holiwod filter

Drunk Elephant C - Tango Multivitamin Eye Cream

 

kupisz tutaj /

Hit czy przereklamowany bubel?

Niestety w mojej ocenie kultowy krem pod oczy okazał się być niewystarczająco dobrym kosmetykiem. Spodziewałam się totalnej bomby dającej wyraźny efekt, a otrzymałam co najwyżej poprawny produkt, który rzadną miarą nie mogę używać samodzielnie z powodu niewystarczającego nawilżenia. Drogi i mierny.

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Drunk Elephant C Tango Multivitamin Eye Cream