Top 10 najskuteczniejszych kosmetyków wartych swojej ceny – lipiec 2019

Jeśli jesteś miłośniczką kosmetyków i zawsze szukasz najlepszych produktów, to ten artykuł jest dla Ciebie! Przedstawiamy dziesięć najskuteczniejszych kosmetyków, które są warte swojej ceny.

Talk w kosmetykach

Pierwszym produktem, którego warto spróbować, jest puder z talkiem. Jest to produkt, którego najbardziej znane zastosowanie to matowanie skóry, jednakże talk znalazł również zastosowanie w kremach, szamponach i dezodorantach. Puder bazujący na tym składniku jest dobrym wyborem dla każdego typu skóry, ale szczególnie polecany jest dla cery tłustej, ponieważ wiele kosmetyków nawilżających w ich składzie zawiera również olejki, które mogą zatykać pory. Puder z talkiem jest również dobrym wyborem dla alergików oraz dla osób z nadmierną potliwością.

Drogie kosmetyki warte swojej ceny cz. 2

Drugim produktem, który warto podkreślić, to krem nawilżający z dodatkiem kwasu hialuronowego. W ostatnim czasie wiele firm kosmetycznych wprowadziło na rynek kremy z tym składnikiem. Jest to kwas, który występuje naturalnie w skórze i odpowiada za jej nawilżenie. Kremy z kwasem hialuronowym są w stanie utrzymać wilgoć na skórze, co sprawia, że staje się ona bardziej sprężysta i wygląda młodziej. Co ważne, kwas hialuronowy jest składnikiem bardzo drogim, co sprawia, że kosmetyki z nim w składzie są wyjątkowo drogie, ale warto zainwestować w taki produkt.

Kosmetyki drogie, ale warte swojej ceny

Trzecim produktem, na które warto zwrócić uwagę, to serum do twarzy z retinolem. Retinol jest składnikiem, który ma działanie przeciwzmarszczkowe i przeciwstarzeniowe. W kosmetykach jest on również odpowiedzialny za poprawę kolorytu skóry, zwiększenie jej elastyczności oraz redukcję przebarwień. Seria kosmetyków z retinolem jest bardzo droga, ale z pewnością warta swojej ceny.

Społeczna akcja

Na zakończenie chcielibyśmy wspomnieć o akcji, którą organizują niektóre firmy kosmetyczne. Polega ona na przekazaniu części zysków z kosmetyków na organizacje charytatywne. Takie działania cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony konsumentów, którzy chcą nie tylko zadbać o swoje piękno, ale także pomóc innym.

Nie ma nic lepszego niż zakupy kosmetyków, zwłaszcza jeśli są one drogie i skuteczne. Oto lista dziesięciu najlepszych kosmetyków wartych swojej ceny w lipcu 2019 roku.

  1. Puder z talkiem
  2. Krem nawilżający z dodatkiem kwasu hialuronowego
  3. Serum do twarzy z retinolem
  4. Olejek arganowy
  5. Maski do właściwości nawilżających
  6. Przeciwzmarszczkowe kremy na bogate noce
  7. Balsamy do ust z częstotliwością lupaszki
  8. Nawilżające kremy do ciała
  9. Pomadka do ust z nowoczesną formułą
  10. Krem przeciwzmarszczkowy z kolagenem