DR IRENA ERIS PROVOKE, ROSETTE FOR EYE & CHEEK

Wielofunkcyjny produkt ROSETTE FOR EYE & CHEEK

Puder PROVOKE,ROSETTE FOR EYE & CHEEK zakupiłam zupełnie przypadkowo. Przechadzając się po drogerii, przykuł mojąuwagę oryginalnym wzorem i soczystą kolorystyką. Przyznam,że nie robiłam sobie szczególnie dużych nadziei odnośnie tego produktu, ale skoro już go posiadłam postanowiłam wypróbować.

Eris Provoke Rosette” opisywany jest jako puder wielofunkcyjny, do użycia zarówno na kości policzkowe jako róż, jak i na powieki pełniąc funkcję cieni. Każdy z odcieni może być stosowany osobno, lub w połączeniu, w zależności od potrzeb. Formuła pudru zawiera Soft focus Complex, o działaniu wygładzającym skórę.

Recenzja DR IRENA ERIS PROVOKE, ROSETTE FOR EYE & CHEEK

 

DR IRENA ERIS PROVOKE, ROSETTE FOR EYE & CHEEK
ROSETTE FOR EYE & CHEEK

 

Provoke Rosette zapakowany jest w biały, solidnie wykonany kompakt, wewnątrz którego znajduje się dość duże lusterko. Puder jest kombinacją trzech rozświetlających odcieni tworzących rozetę. Mamy kolor złotego, piaskowego beżu, zgaszonej miedzi z pod-tonem ceglastym, oraz żywego różu. Pigmentacja produktu jest bardzo dobra, a wykończenie dyskretnie rozświetlające. Osobiście używam pudru wyłącznie jako różu. Efekt jaki daje na policzkach jest zaskakująco ładny, świeży i wiosenny. Kolory doskonale łączą się ze sobą i ładnie rozprowadzają się na skórze, pozostawiając jedwabisty film. Ze względu na intensywna pigmentację należy uważać na ilość produktu, bo można sobie zrobić „krzywdę”.

 

Wielofunkcyjny puder Eris
PROVOKE, ROSETTE FOR EYE & CHEEK

 

Trwałości również nie mam nic do zarzucenia, gdyż produkt spokojnie wytrzymuje bez poprawek cały dzień, nie ściera się i cały czas wygląda świeżo.

kolor Rosette od dr irena eris
Swatch DR IRENA ERIS PROVOKE, ROSETTE FOR EYE & CHEEK

 

Swatche rosette eris
Eris ROSETTE FOR EYE & CHEEK swatch

 

Reasumując, jestem naprawdę zadziwiona jakością produktu „DR IRENA ERIS PROVOKE, ROSETTE FOR EYE & CHEEK„. Myślę, że doskonale sprawdzi się latem, podkreślając opaleniznę. Zadowolone będą z niego, miłośniczki ciepłych odcieni w makijażu. Przyznam szczerze, że puder spodobał mi się do tego stopnia, że postanowiłam niebawem zaopatrzyć się w kolejne produkty tej marki. Jeśli znacie jakieś warte polecenia perełki od  Dr Ireny Eris  napiszcie, gdyż chętnie skorzystam z Waszego doświadczenia.

Zapraszam do zapoznania się również z moją opinią na temat różu w nieco podobnym, aczkolwiek cieplejszym odcieniu, marki By Terry- Terrybly Densiliss Blush.

Tutaj kupisz podobne produkty:

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
DR IRENA ERIS PROVOKE
Ocena autora
41star1star1star1stargray
Product Name
DR IRENA ERIS PROVOKE