Niebiańskie połyski z Dominique Cosmetics Celestial Storm Prisma Glow Highlighter Palette – recenzja

Nie ma chyba osoby, która nie chciałaby błyszczeć jak gwiazda na niebie i nadać swojej skórze pięknego blasku. W końcu, ileż to razy podczas oglądania filmów z ogromnym żalem stwierdziliśmy, że nasza cera niestety odstaje od tych idealnych, gładkich twarzy, o olśniewającym blasku? Cóż, dzięki Dominique Cosmetics Celestial Storm Prisma Glow Highlighter Palette, te problemy odeszły już do lamusa. Oczywiście, nie mogłam sobie odmówić przyjemności i koniecznie musiałam przetestować ten produkt. Abyście byli przygotowani na to, co was czeka w tym tekście, mogę jedynie zdradzić, że to prawdziwe niebo na ziemi!

Uniwersalna paleta, która zadowoli każdego

Celestial Storm Prisma Glow Highlighter Palette to wspaniała paleta, która powinna znaleźć się w wyposażeniu jak każdej miłośniczki makijażu. Zawiera sześć różnych kolorów, które zadowolą każdego – od chłodnych, srebrzystych, do delikatnych, złotych i bardziej wyrazistych, różowych i ciepłych. Można stosować je pojedynczo, ale też mieszać ze sobą, co pozwala kreować ciekawe efekty. Moja ulubiona kombinacja to połączenie dwóch odcieni – Saphyre, chłodnego, szmaragdowo-srebrnego kolorytu, ze Stardust, delikatnego, złotego, dodającego twarzy subtelnego blasku.

Formuła na medal

Dodatkowo, warto zwrócić uwagę na formułę tego produktu. Jest on przyjazny dla skóry, nie zawiera szkodliwych składników, takich jak parabeny, aminy aromatyczne, metale ciężkie czy oleje mineralne. Wszystko to sprawia, że używanie tej palety jest nie tylko miłym, estetycznym doświadczeniem, ale przede wszystkim, bezpiecznym dla naszej skóry.

Błysk, który zabierze cię w podróż po niebie

A jak już będziesz miała paletę w swoich rękach, i zaczniesz stosować ją na swojej skórze? To będzie niesamowity czas, w którym poczujesz się jak gwiazda! Kolory są bardzo intensywne, i nie ma obaw, że znikną na Twojej skórze. Zawsze będzie wyglądało tak samo pięknie i promieniście!

Podsumowanie

Całkowicie się zakochałam w paletce Celestial Storm Prisma Glow Highlighter Palette. To wspaniała inwestycja w piękny, estetyczny makijaż, który może trwać dłużej. A skoro forma nie razi, a efekt końcowy jest zachwycający, to naprawdę warto rozważyć zakupienie tej palety i pozwolić sobie na luksus. Nie pożałujesz!