Dior Forever Skin Glow czyli rozświetlenie i 24 godzinna trwałość !

Dior Forever Skin Glow czyli rozświetlenie i 24 godzinna trwałość !

Jeśli marzysz o podkładzie długotrwałym, świetnie kryjącym, a przy tym dającym przepiękny efekt glow to najnowszy podkład Diorskin– Dior Forever Skin Glow będzie odpowiednim dla Ciebie. Nieskazitelnie gładka cera, o zwężonych porach wraz z pielęgnującym działaniem produktu, dzięki zawartym w formule składnikom aktywnym sprawiła, że mam ochotę go  używać każdego dnia.

 


 Recenzja Dior Forever Skin Glow

 

Opakowanie i Formuła

Elegancka, szklana buteleczka o nieco kanciastym kształcie wygląda bardzo ładnie. Pompka ułatwia aplikację i jednocześnie wpływa na zwiększenie higieny nakładania produktu. Podkład dostępny jest w 14 odcieniach podzielonych ze względu na tonację na warm, neutral i cool.
Formuła jest kremowa, lekka, ale nie wodnista. Cudownie stapia się ze skórą przy użyciu zarówno gąbeczki jak i pędzla. Nie zostawia smug, doskonale wypełnia pory. Krycie spokojnie możemy stopniować do solidnie umiarkowanego, a i tak całość prezentuje się niezwykle naturalnie, bez efektu maski. Wykończenie mamy rozświetlające, eleganckie, bez przesadzonego błysku. Cera wygląda młodziej i promienniej. W składzie znajdujemy nawilżający ekstrakt z bratka oraz z dzikiej róży o działaniu zwężającym pory.

Dior Forever Skin Glow

 

Dior Forever Skin Glow

Odcień 1 Neutral- jasny beż z żółtymi tonami, który bardzo nieznacznie oksyduje.

Dior Forever Skin Glow

Dior Forever Skin Glow


Trwałość

Podkład spokojnie utrzymuje się w bardzo dobrym stanie 9 godzin. Dłużej nie próbowałam bo i takiej potrzeby nie mam.

🔹 SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Test podkładu Dior Backstage 🔹
🔹 SPRAWDŹ RÓWIEŻ:  Dior Cool Neutrals 🔹


Czy warto kupić Dior Forever Skin Glow ?

Jeden z lepszych podkładów Dior, i piszę o tym z pełną odpowiedzialnością. zdecydowanie bardziej go lubię od mocno kryjącego Dior Forever Undercover, którego wykończenie jest bardziej płaskie w porównaniu do dzisiaj prezentowanej wersji. Komfortowy w noszeniu, naturalnie wyglądający z możliwością znacznego stopniowania krycia sprawdza mi się przede wszystkim w te dni kiedy potrzebuję nieskazitelnego makijażu na więcej godzin niż przeciętnie. Obłędnie wygląda nałożony na rozświetlającą bazę.

 

➖ KUPISZ TUTAJ ➖ 

 


TEST NA ŻYWO DIOR FOREVER SKIN GLOW


💄 MÓJ MAKIJAŻ 💄
Dior Forever Skin Glow 
Earthinicity Silk Glow Light
Korektor Becca Under Eye
Burberry kredka do brwi
Marc Jacobs O Mega Eyeshadows
Armani Eyes To Kill
Kylie Snatched
Golden Rose Metals

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Dior Forever Skin Glow
Ocena autora
51star1star1star1star1star