Collistar Face Magic Drops – najlepszy samoopalacz do twarzy !

Collistar Face Magic Drops

Swoją przygodę z samoopalaniem zaczęłam właściwie w tym roku. Powodem dla którego zwlekałam tak długo z użyciem tego typu produktów był lęk przed okropnie żółtym kolorem opalenizny i widocznymi smugami na ciele. Niemniej jednak nastał dzień w którym już dłużej nie chciałam patrzeć na blade odbicie w lustrze (bo musicie wiedzieć, że unikam słońca jak ognia ograniczając możliwe jak się da ekspozycję na szkodliwe promieniowanie UV) . Zanim jednak postanowiłam zakupić odpowiednie kosmetyki by zmienić ów stan rzeczy, przeleciałam internet w szerz i wzdłuż starając się wyiskać ten jedyny produkt z którego będę zadowolona. Mój wybór padł na Collistar Face Magic Drops krem samoopalacjący do twarzy i dekoltu, a do ciała polecany kosmetyk od St.Tropez.

Collistar Face Magic Drops

Collistar Face Magic Drops


Recenzja Collistar Face Magic Drops

Opakowanie i Formuła

Produkt znajduje się w szklanej buteleczce z pipetkowym aplikatorem co znacznie ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości produktu. Formuła jest lejąca, wodnista i delikatnie oleista, a do tego niezwykle wydajna. 3 krople maksymalnie wystarczają do pokrycia twarzy, szyi i dekoltu. „Collistar Face Magic Drops” wchłania się piorunująco szybko, nie brudzi, nie zostawia filmu na powierzchni skóry. W składzie znajdziemy ekstrakt z orzechów laskowych i składnik  DHA-Rapid z nowoczesnymi cząsteczkami samoopalającymi co zapewnia skrócenie czasu samoopalania o co najmniej połowę. Zapach nie jest mocno drażniący.

Działanie

Po około godzinie skóra ulega delikatnemu zbrązowieniu a po kilku mamy wyraźną opaleniznę, jednolitą bez mało estetycznych smug.

Collistar Face Magic Drops

Collistar Face Magic Drops

Collistar Face Magic Drops

Jak długo utrzymuje się opalenizna po samoopalaczu?

Dla podtrzymania efektu średniego opalenia stosuję produkt 2 x w tygodniu i jest to częstotliwość w zupełności wystarczająca dla mnie.

⭐️ Sprawdź również: Dlaczego warto zainwestować w Foreo UFO ?


Najlepszy samoopalacz do twarzy bez efektu smug czyli Collistar Face Magic Drops

Jeżeli tak jak ja nie używałaś samoopalaczy z lęku przed koszmarnym efektem, brzydkim kolorem, a do tego plamami to możesz całkowicie zapomnieć o tego typu problemach z magicznymi kropelkami Collistar. Skoro ja będąc totalnym ignorantem i laikiem w dziedzinie samoopalania nie zrobiłam sobie nim najmniejszej krzywdy, a moja skóra jest oliwkowo-złota, to znaczy że kosmetyk jest rzeczywiście godny polecenia.

Produkt możesz kupić tutaj.

 


Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Collistar Face Magic Drops
Ocena autora
51star1star1star1star1star