Co jest w mojej torebce O BAG O CHIC ? #TAG

Co jest w mojej torebce O BAG O CHIC ? #TAG

TAG – „Co jest w mojej torebce” ? Jest jednym z moich ulubionych tag’ów tego typu. Z dużą przyjemnością oglądam co też takiego inne dziewczyny noszą ze sobą i czy mają równie duży bałagan w torebce jak i ja. Niekiedy uda mi się podpatrzeć ciekawe produkty w ten sposób poszerzając i tak już nie mającą końca listę chciejstw.


O Bag O Chic Idealna Torebka do pracy

Aktualnie od jakiś 3 miesięcy  zaprzyjaźniłam się całkiem mocno z moją najnowszą torebką O Bag O Chic, z którą po prostu się nie rozstaję. Polubiłam ją przede wszystkim dlatego, że mogłam ją w pełni spersonalizować i dobrać kolory i akcesoria idealnie do swoich potrzeb.

O Bag O Chic Viola Desaturato

Body „O Chic” jest dostępne w wielu kolorach, ja zdecydowałam się na odcień lawendowy, który wydawał mi się być unikalnym odcieniem. Do niego dobrałam uchwyty umożliwiające noszenie torebki zarówno do ręki jak i na ramię co jest dla mnie niezwykle ważne przy dwójce dzieci, ponieważ niekiedy potrzebuję mieć dwie ręce wolne, aby czym prędzej złapać łobuzy gdy sytuacja będzie tego wymagać. Oczywiście sytuacja najczęściej tego wymaga w najbardziej niespodziewanym momencie ( no ale nie o tym ja tutaj). Kolorowy organizer Tessuto Stampa z poręcznymi kieszonkami wewnątrz stał się idealnym dopełnieniem całości.

O Bad O Chic kupisz tutaj.

Nie przedłużając dłużej zapraszam do oglądania.

Koniecznie mi napisz co w Twojej torebce musi się znaleść.

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
O Bag O Chic
Ocena autora
51star1star1star1star1star