Co dostałam na urodziny czyli Tous, Coccinelle, LASplash, Pandora w towarzystwie laurek od dzieci!

Co dostałam na urodziny czyli Tous, Coccinelle, LASplash, Pandora w towarzystwie laurek od dzieci!

Kolejny rok, kolejne urodziny tym razem obchodzone w gronie wyłącznie najbliższych mi osób. Uroczysty obiad, dmuchanie świeczek, najpiękniejsze życzenia, laurki od dzieci, pocałunki i uściski od mamy i męża. Piękne chwile, które jak zawsze minęły za szybko. Pozostały najcenniejsze wspomnienia oraz podarki które otrzymałam. Wszystkie trafione i najpiękniejsze.

 Pomysł na urodzinowe prezenty dla kobiety
czyli
Co dostałam na urodziny

 

Najbardziej zaskakujący był prezent od męża, który widząc wzrastającą ilość czasu którą poświęcam blogując postanowił wspomóc moją pasję i obdarował mnie najnowszym IPAD’em PRO wzbogaconym o Pencil do pisania czy też szkicowania. Od teraz mogę czytać  i zarządzać szeroko pojętymi mediami wygodnie leżąc czy też podróżując.

Mama postawiła na typowo kobiecy prezent i podarowała mi przepiękne, srebrne kolczyki TOUS z czarnym miśkiem na froncie. Klasyczny kształt, elegancki design sprawiają, że sprawdzą się doskonale do każdej stylizacji.

Przepiękny i zarazem wygodny plecaczek Coccinelle Leonie, który łączy w sobie wszystko to co oczekuję i chyba jeszcze więcej od tego typu produktów. Czerń została tutaj przełamana złotym motywem korony co nadaje całości sznytu. Rozmiar idealnie mieści wszystko co potrzebuję mieć przy sobie chodząc do pracy, a boczna kieszonka wzbogacona frywolnym brelokiem doskonale nadaje się na klucze i pomadki, których zawsze poszukuję w otchłaniach toreb.

Od jednej przyjaciółki dostałam cudnego charmsa Pandora z kolekcji Essence. Cóż my po prostu kochamy się nie od dziś, a obdarowanie siebie koralikami chyba weszło nam w krew. Fajna tradycja prawda?

Na urodzinach nie mogło zabraknąć prezentu również z kategorii beauty, którego autorką była druga z najbliższych mi babeczek, dzięki czemu moja kolekcja kosmetyków wzbogacona została o świetnej jakości pomadkę LASplash w odcieniu Athena oraz silikonową gąbkę do nakładania podkładu.

🔸 Moje zakupy w TOUS, zobacz co kupiłam.
🔸 Minimalistyczna biżuteria, którą noszę od lat!

Córka została autorką mini-książeczki, którą dostałam do czytania( oglądania) przed snem, a synek wysmarował artystyczne serduszka, które świadczą o ogromie miłości jaka mnie obdarza. Czy można życzyć sobie czegoś więcej?

 

Tutaj kupisz podobne produkty: