Clare Blanc Korektor Mineralny Light i Eye Flash

Clare Blanc Korektor Mineralny Light I Eye Flash

Długo nie mogłam zdecydować się na sypki korektor mineralny. Mając w pamięci nadmiernie przypudrowaną okolicę pod oczami i tym samym efekt suszonej śliwki dodającej lat, efektywnie sprawił, że stroniłam od sypkich produktów w tej okolicy. Tym razem zaryzykowałam. Kupiłam korektor minerlany Clare Blanc w odcieniu Light oraz rozświetlającą wersję Eye Flash. W ofercie marki znajduje się całkiem spora ilość dostępnych odcieni zarówno jeśli chodzi o tonację jak i same kolory, w tym zielonkawy i żółty nakierowane na przykrycie konkretnych odcieni przebarwień.

 


Clare Blanc Korektor Mineralny

 

Opakowanie i Formuła

Plastikowy słoiczek z brązową nakrętką i logiem marki na wierzchu, posiada dozujące  odpowiednią ilość produktu sitko. Korektor jest sypki, jedwabisty i doskonale zmielony. Krycie mogę spokojnie zbudować do pełnego dokładając kolejne warstwy i o dziwo okolica pod oczami wygląda cudownie! Wcale nie sucho. Jest rozświetlona, gładka. Korektor nie wchodzi w załamania i zdecydowanie odejmuje lat. Wersja Light jest świetną opcją dzienną, z kolei Eye Flash ma wyraźnie rozświetlające wykończenie, ale używany samodzielnie dla mnie daje za duży błysk, natomiast zmieszany z wersją matową w dowolnych proporcjach idelnie rozświetla okolice pod oczami. Pozbawiony szkodliwych składników w pełni naturalny, dodatkowo zadba o zdrowie naszej skóry.

Clare Blanc Light Korektor mineralny

Jasny, neutralno-ciepły beż bez różowych podtonów.

Clare Blanc Korektor Mineralny Light I Eye Flash

Clare Blanc Korektor Mineralny Light I Eye Flash

 

Clare Blanc Eye Flash Korektor Minerlany

delikatnie jaśniejszy i chłodniejszy od wersji light korektor o satynowym wykończeniu.

Clare Blanc Korektor Mineralny Light I Eye Flash

Clare Blanc KClare Blanc Eye Flash Korektor Minerlanyorektor Mineralny Light I Eye Flash

 

Swatches Clare Blanc korektor mineralny

swatch Clare Blanc Korektor Mineralny Light I Eye Flash

Trwałość

Korektor doskonale utrzymuje się przez cały dzień i co najważniejsze nie migruje w załamania.

 


Czy warto kupić korektor mineralny Clare Blanc?

 

Nie spodziewałam się, że tak spodoba mi się efekt jaki mogę uzyskać sypkim korektorem! Po prostu wygląda on doskonale! Cudowanie rozświetla i wygładza okolicę pod oczami, nie wygląda sucho i naprawdę świetnie kryje. Zdecydowanie bardziej podoba mi się klasyczna wersja produktu z którą nie mogę się rozstać w ostatnim czasie. W moim osobistym rankingu korektorów uplasował się w ścisłej czołówce. Doskonały!

Kupisz  TUTAJ

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Clare Blanc Korektor Mineralny
Ocena autora
51star1star1star1star1star