Jak stworzyć trwały i intensywny makijaż oczu z wykorzystaniem cieni Inglot

Zacznijmy od tego, co wiemy na pewno – cienie Inglot to marka, która zyskała sobie dobre recenzje w branży kosmetycznej. Ich produkty są nie tylko wysokiej jakości, ale również mają w swojej ofercie wiele różnych kolorów i odcieni, które z pewnością każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Możliwości w makijażu oczu z zastosowaniem cieni Inglot są niemalże nieograniczone, ale potrzebna jest odpowiednia wiedza na temat ich aplikacji. W tym artykule przedstawiamy kilka prostych wskazówek, jak uzyskać trwały i intensywny makijaż oczu z wykorzystaniem cieni Inglot.

Wskazówka nr 1: Dobierz odpowiednie cienie

  • Nie każdy kolor będzie odpowiedni dla twojego typu urody.
  • Na pewno warto zwrócić uwagę na kolory, które pasują do twojego odcienia skóry i oczu.
  • Zastosowanie światłych cieni na powiekach górnych i ciemniejszych na dolnych to sprawdzony trik w zwiększeniu wyrazistości twarzy.

Wskazówka nr 2: Użyj bazy pod cienie

  • W naszych rękach leży sekret lepszego i trwałego makijażu oczu przy użyciu cieni Inglot.
  • Nałożenie bazy mieszanką podkładu lub kremu zamiast kosmetyku z wersji mocno silikonowej spowoduje, że kosmetyk zostanie bardziej na długo na skórze i nie osypie się po krótkim czasie.

Wskazówka nr 3: Planuj swój makijaż krok po kroku

  • Podczas nakładania cieni, warto działać wg schematu: ciemniejszy kolor na powiekę ruchową (to jest ta, której używamy podczas mrugnięcia oka), a jasniejszy kolor na pozostałe partie.
  • Jeśli chcemy uzyskać efektowny, wdzięczny i elegancki makijaż to warto zastosować doraźną zasadę, która polega na rozdzieleniu kolorów, bądź też nałożeniu około 4 odcieni, które ze sobą pięknie zagrają!

Wskazówka nr 4: Zetknij się bezpośrednio z cieniami Inglot

  • Warto zawsze dodatkowo wypróbować i przetestować wybrane cienie przed swoim ważnym wyjściem.
  • Dzięki temu możemy uniknąć kłopotu takiego jak alergia na kosmetyk, a także obtoczyć efekty końcowe, które od razu pomogą nam zdecydować, czy uznajemy to za odpowiednią opcję.
  • Odcięcie czasu na przedłużenie trwałości makijażu poprzez aplikację maseczki pod oczy.

Podsumowanie

Łącząc ową skórkę z niemałą dawką wiedzy na temat dobrych praktyk makijażu oczu i odpowiednio dobranych cieni Inglot można kreować niebanalne, ale i estetyczne makijaże, które wzbogacają facyję i zwiększają kobiece piękno. Cienie Inglot to znakomity wybór dla każdej kobiety, która pragnie wyeksponować swoje piękno oraz uzyskać trwały makijaż oczu.