Cienie Estee Lauder – jakie kolory wybierać?

Jeśli szukasz doskonałych cieni do powiek, na pewno słyszałeś o Estee Lauder. Ta marka kosmetyczna ma w swojej ofercie wiele interesujących propozycji, które pozwolą stworzyć różne efekty na powiekach. W tym artykule dowiesz się, jakie kolory cieni Estee Lauder warto wybierać, aby uzyskać makijaż odpowiedni do Twojego cery i kolorów, które lubisz.

Klasyczna elegancja z Estee Lauder

Cienie Estee Lauder to przede wszystkim klasyka i elegancja. Marka ta słynie z ponadczasowych kolorów, które świetnie sprawdzą się podczas ważnych wyjść lub w trakcie dnia w pracy. Szarości, brązy, beże i pudrowe róże to podstawowe kolory, jakie warto mieć w swojej kolekcji. Dzięki nim stworzysz stonowany, delikatny makijaż lub mocniejszy, z pomalowanymi kreską oczami.

Nowoczesna estetyka makijażu

Jeśli lubisz bardziej odważne kolory, na szczególną uwagę zasługują cienie Estee Lauder o nieco chłodniejszym odcieniu. To kolory fioletu, zieleni czy granatu. W zestawie z mocno pomalowanymi ustami lub odważną kreską na powiece, dają rewelacyjny efekt. Takie połączenie świetnie sprawdzi się na wieczorne wyjścia.

Uniwersalność kolorów cieni Estee Lauder

Cienie Estee Lauder charakteryzują się uniwersalnym i łatwym do dopasowania kolorem. Wszystkie odcienie pięknie podkreślają urodę niezależnie od koloru Twojej skóry, oczu czy włosów. Zawsze warto wymieszać kilka różnych odcieni cieni, tak aby stworzyć swój własny, indywidualny kolor. Dzięki temu wygląd Twojego makijażu będzie zawsze nowoczesny i modny.

Podsumowanie

Cienie Estee Lauder to idealny wybór, jeśli zależy Ci na pięknym, eleganckim makijażu. Klasyczna kolorystyka oraz łatwość aplikacji sprawiają, że te kosmetyki to idealne rozwiązanie dla początkujących i zaawansowanych miłośniczek makijażu.