Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter czyli piękna, rozświetlona skóra w jedną sekundę

Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter

Charlotte Tilbury prezentuje kompletnie nową kategorię produktów do makijażu. Przełomowy, wielozadaniowy kosmetyk dostosowany do twoich potrzeb który daje natychmiastowy efekt pięknie rozświetlonej skóry. Perfektor cery, który powstał z myślą o makijażu na „czerwony dywan” już teraz stał się dostępny dla każdego. Poznaj Hollywood Flawless Filter już dzisiaj.

Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter

Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter


Recenzja
Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter


 

Opakowanie i formuła

Produkt znajduje się w szklanej, niewielkich rozmiarów buteleczce, przypominającej te w których znajdują się korektory pod oczy. Tutaj również mamy gąbkowy aplikator ułatwiający dozowanie produktu, który możemy używać na 3 sposoby. Po pierwsze „Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter” znajduje zastosowanie jak baza pod podkład, po drugie można zmieszać go z ulubionym podkładem, bądź nosić samodzielnie w te dni w które nie wykonujemy makijażu. Poza tym idealnie sprawdza się jako rozświetlacz nałożony na szczyty kości policzkowych. Jeden kosmetyk o wielu zastosowaniach, jak dla mnie brzmi cudownie. Efekt soft-focus, wygładzenia drobnych załamań, zwężenia porów i przepięknego rozświetlenia to prawdziwa magia. Formuła jest kremowa, nie lejąca i pięknie wpracowuje się w skórę najlepiej przy użyciu opuszek palców. Idealnie miesza się ze wszystkimi moimi podkładami nie zmieniając ich właściwości, jednak najbardziej lubię efekt jaki daje zastosowana jako baza. Niestety nałożona na uprzednio zagruntowaną pudrem skórę potrafi zrobić plamy i rozwarstwić podkład. Produkt dostępny jest w bogatej gamie kolorystycznej dopasowującej się do odcienia skóry. W moim posiadaniu znajduje się odcień najjaśniejszy 1 Fair, który jest pięknym połyskującym beżem na ciepłej podstawie połyskującym na złoty odcień.

 

1 Fair

Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter

Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter

Efekt końcowy

Efekt końcowy jest przepiękny, uzyskujemy zdrowo wyglądającą, lśniącą jakby mokrą skórę z delikatnym efektem tafli. Oczywiście wszystko zależy od ilości użytego kosmetyku i proporcji. Moją ulubiona metodą aplikacji jest używanie Booster’a jako bazy przed nałożeniem podkładu, bądź typowo jako rozświetlacza w te miejsca które chciałabym jeszcze mocniej otulić blaskiem.

Trwałość

Makijaż utrzymuje się bez problemu przez cały dzień.

- moje ulubione kosmetyki charlotte -

charlotte
glowgasm
glowgasm
char glow
pilow konturowk
tilbury ikon
kissing
lipcheat
magic eye
filmstar
dolce vita
baza charlotte
clay mask
cienie tilb krem
maskara tilbury
charlotte puder
charmeleon
charlotte syopki
holiwod filter
pomadka pillow talk
tusz
exagger eyes
tilbury lip bath
róż pillow talk
cienie pillow talk
tilbury puder air
ikonpalette

Opinia Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter
| Czy warto kupić?


 

Niezwykle uniwersalny i oryginalny kosmetyk dla prawdziwych fanek rozświetlenia. Stopniowanie efektu, różnorodność możliwości zastosowania, jak i genialna jakość sprawiły, że uplasował się on w ścisłej czołówce kosmetyków, które używam z prawdziwą przyjemnością w codziennym makijażu. Czy jest Ci on potrzebny? Owszem, jeśli lubisz nowinki, kolekcjonujesz i pasjonujesz się makijażem, to z całą pewnością ucieszy Cię zakup tego cudeńka. Niemniej jednak umówmy się ,z całą pewnością nie jest to produkt  absolutnie niezbędny.

 

KUP TUTAJ

 

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter
Ocena autora
51star1star1star1star1star