Recenzja podkładu Airbrush – Czy to płatna reklama ? – by @shakinstivens – Delicious Community

Charlotte Tilbury Airbrush Flawless Foundation

Charlotte Tilbury Airbrush Flawless Foundation

Czy to płatna reklama?


Jaki efekt na skórze Claudii wywołał Ten podkład, każdy zainteresowany widział. Gdy tak reklamowany podkład mianowany innowacyjnym kosmetykiem mającym rozpędzić nasze zmory związane ze starzejącą się skórą porostu nie działa, instynkt każe zajrzeć tam gdzie wzrok zwykłego konsumenta nie sięga. A mianowice na drugą stonę opakowania gdzie znajdujemy skład kosmetyku.Co tu nie zagrało? Co spowodowało rozwarstwienie kosmetyku?Dlaczego spłynął tak bezczelnie z twarzy. Jak on mógł, przecież to Charlotte przecież to ponad 200 zł !!


Jaki jest skład podkładu Charlotte Tilbury Airbrush?

Woda, 3 następne składniki to substancje wpływające na gładkie i lekkie rozprowadzanie kosmetyku po twarzy (nie można mu odmówić gładkiego rozprowadzania po twarzy i pięknego scalania się ze skórą) następnie nawilżacz, zagęszczacz, który może zatykać pory, wypełniacz (krzemionka), który może dawać uczucie pudrowości, nylon -kolejny wypełniacz oraz kolejny składnik -konserwant, którego nie może być więcej niż 1%, a gdzie to sławne Replexium?
Następny stabilizator, emulgator, rozpuszczalnik, lepiszcz, emulgator i  teraz jest ten magiczny składnik odpowiedzialny za efekt chłodzenia i odświeżenia, konserwant, składnik pielęgnacyjny (tak dopiero teraz), antyperspirant, przeciwutleniacz, zapach, substancja wypełniająca słodzik!!!- utrzymuje wilgoć, antyoksydant i dopiero tutaj mamy ekstrakt z alg cudownie wpływająca na naszą skórę.
Replexium oto jego miejsce ,2 składniki antystarzeniowe, tworzące elixir młodości w podkładzie, następnie alkohol, alkohol, składnik zapachowy, składnik zapachowy, aromatyczny alkohol, zapach cytrynowy, filtr przeciwsłoneczny, czerwień żelazowa, żółcień żelazowa, czerń żelazowa.
1ml Replexium kosztuje 4,20 zł  (https://www.amazon.com/REPLEXIUM-FACIAL-SERUM-RECONSTRUCTING-SKIN/dp/B07KYWKQ4R) oprócz tego składnika wypełninie butelki niczym się nie różni od niskopółkowych podkładów.Różnią się tylko kolejnością.
To co Replexium pomoże alkohol w podkładzie zepsuje.
Airbrush Flawless Foundation” jest na bazie wody, więc gdy nasza pielęgnacja opiera się na olejkach lub tłustych kremach może dojść do sytuacji odseparowywania się kosmetyku. Natomiast jeżeli zmiany pielęgnacyjne, sposób aplikacji  nie są w stanie nic poradzić na wygląd podkładu to nie pozostaje nic innego jak podać dalej 🙂

 


PS. Mnie osobiście ten podkład również się nie sprawdził, bardzo szybko moja twarz wyglądała na przetłuszczoną. Kolejne niespełnione obietnice i nadmuchana marketingowa bańka.