CHANEL Baume Essentiel Multi-Use Glow Stick -Transparent + Chanel Rouge Coco Flush -54 BOY

CHANEL Baume Essentiel Multi-Use Glow Stick Transparent

CHANEL Baume Essentiel Multi-Use Glow Stick to uniwersalny, multifunkcyjny rozświetlacz w sztyfcie, który jest całkowitą nowością marki na sezon wiosenno-letni 2019 roku. Występuje w dwóch odcieniach- Transparent i Sculpting. Ma za zadanie odbijać światło, dawać naturalnie wyglądający efekt lustrzanej tafli, a wszystko to w najwyższej charakterystycznej dla marki jakości.

CHANEL Baume Essentiel Multi-Use Glow Stick Transparent


Recenzja CHANEL Baume Essentiel Multi-Use Glow Stick Transparent

 

Opakowanie / Formuła

Czarne, podłużne opakowanie z dyskretnym logiem marki, to klasa i minimalizm w jednym. Wykręcany sztyft czyni aplikację prostą i przyjemną. Jego formuła jest gładka, nieco oleista i mokrawa. Aplikowana na szczyty kości policzkowych daje przepiękne mokre odbicie światła zupełnie nie podkreślając tekstury skóry. Wyważona elegancja i uniwersalizm w jednym. Produkt najlepiej nakładać bezpośrednio  ze sticka, bądź też pędzelkiem wszędzie tam gdzie chcemy uzyskać piękny i elegancki błysk, również znakomicie wygląda nałożony na powieki . Bez znaczenia pozostaje również, czy nałożymy go jako wykończenie makijażu na produkty pudrowe czy też nie, ponieważ zupełnie nie zmienia ich właściwości. Makijaż nie ulega rozwarstwieniu, a wszystko wygląda cudownie.

 

CHANEL Baume Essentiel Multi-Use Glow Stick Transparent

CHANEL Baume Essentiel Multi-Use Glow Stick Transparent

Jak używać CHANEL Baume Essentiel Multi-Use Glow Stick ?

Nałóż kosmetyk na szczyty kości policzkowych, grzbiet nosa, łuk kupidyna oraz wklep delikatnie opuszką palca na powieki. Aplikuj wszędzie tam gdzie chcesz uzyskać efekt świetlistej, promiennej skóry.

CHANEL Baume Essentiel Multi-Use Glow Stick Transparent

Trwałość

Produkt utrzymuje się spokojnie przez cały dzień, nie wymaga poprawek.


Czy warto kupić CHANEL Baume Essentiel Multi-Use Glow Stick?

Zdecydowanie rozświetlający balsam jest moim absolutnie ulubionym produktem z całej wiosenno-letniej kolekcji od Chanel. Uważam, że warty jest każdej wydanej na niego złotówki. Efekt jaki osiągamy przy jego pomocy jest dyskretny, na wskroś elegancki i absolutnie niepowtarzalny. Bardzo polecam tym z Was, które poszukują nienachalnego błysku na codzień.

 

- lubię i polecam -

CH 2
chanel pomadka
ch9
Chanel Baume essentiel
chanel coco flush
chanel puder 2
chanel puder 1
chanel cienie
chanel bb
CH 2
chanel pomadka
ch9
Chanel Baume essentiel
chanel coco flush
chanel puder 2
chanel puder 1
chanel cienie
chanel bb

Chanel Rouge Coco Flush – 54 Boy

Na początku 2019 roku marka prezentuje ultra-nawilżającą pomadkę Chanel Rouge Coco Flush dostępną w bardzo dużej ilości odcieni. Jako zdeklarowana wielbicielka odcieni nude, wybrałam jeden z bardziej popularnych w lini – kolor  o nazwie 54 Boy.

Chanel Rouge Coco Flush - 54 Boy

Opakowanie / Formuła

Opakowanie jest charakterystyczne dla całej linii pomadek marki, z tą różnicą, że tutaj zamknięcie jest przeźroczyste i kryje w środku wykręcany sztyft. W jego składzie znajdziemy olejki oraz kompleks Hydraboost odpowiedzialny za właściwości pielęgnujące produktu. Sama formuła jest nieco mokrawa i oleista i cudownie sunie na ustach pozostawiając delikatną warstewkę koloru. Efekt końcowy jest soczysty, rozświetlony i bardzo ponętny, a sam komfort noszenia niepowtarzalny. Produkt nie podkreśla suchych skórek oraz nie migruje w załamania.

Chanel Rouge Coco Flush - 54 Boy

Swatch Chanel Coco Flush 54 BOY

piękny i niezwykle uniwersalny odcień nude z brązowym tonem, który będzie pasował zarówno do delikatnych jak i bardziej wyrazistych makijaży.

Trwałość

Pomadkę należy poprawiać wielokrotnie w ciągu dnia, co nie jest zupełnie zaskakujące ze względu na samą formułę.

 

⭐️ SPRAWDŹ: Chanel Deep Les Beiges Healthy Glow Natural Eyeshadow Palette – makijaż na wiosnę i lato⭐️
⭐️ SPRAWDŹ: Clare Blanc Wet Skin, mój rozświetlacz numer 1 ⭐️

 


Komfortowa, intensywnie nawilżająca pomadka od Chanel, warto kupić?

Muszę przyznać, że zarówno kolor jak i efekt końcowy, delikatny, letni i bardzo uniwersalny niezwykle mi odpowiada. Niestety cena już mniej i nie do końca jestem przekonana czy warto płacić, aż taką kwotę za tego typu produkt. Na rynku na chwilę obecną mamy dostępną niezwykle bogatą ofertę pomadek o podobnych właściwościach w dużo bardziej rozsądnej cenie.

 

 kupisz tutaj ➖ 


MAKIJAŻ KOSMETYKAMI CHANEL BEAUTY

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
CHANEL Baume Essentiel Multi-Use Glow Stick
Ocena autora
51star1star1star1star1star