By Terry Eye Designer: Kreator koloru dla palety cieni

By Terry to luksusowa marka kosmetyków, której bardzo trudno oprzeć się urokowi. Kolejnym, niebanalnym produktem, którym warto się zainteresować, jest By Terry Eye Designer – paleta cieni do powiek. Czym tak naprawdę jest ten kreator koloru, jak działa i co wyróżnia na tle innych?

By Terry Eye Designer Palette Color Designer Eyeshadow Palette

By Terry Eye Designer to nic innego jak paleta cieni, wykonana w technologii Color Designer; co pozwala na miksowanie kolorów w sposób profesjonalny i łatwy. W zestawie znajdziemy 10 odcieni, dzięki czemu możemy skomponować wiele różnorodnych makijaży, dostosowanych do naszej urody, stylu i okoliczności.

Niebanalne połączenia kolorów, nowatorska technologia, elegancka i bardzo estetyczna forma – to wszystko sprawia, że seria kreacji By Terry Eye Designer to wyjątkowa sprawa nie tylko dla profesjonalistek od make upu, ale także dla zwykłych kobiet.

Zaprojektowanie takiego artykułu było o tyle ciekawe, że właścicielka marki, Terry de Gunzburg, nie w końcu nie tylko projektantką cieni, ale i malarką – co może mieć wpływ na to, jak rozumie zagadnienia koloru i jak stosuje go w swojej pracy artystycznej.

Colour Designer

Palety z serii By Terry Eye Designer stworzone zostały z myślą o profesjonalistach, ale i o kobietach, które nie są wprawione w sztuce makijażu, a chciałyby uzyskać luksusowy i równocześnie naturalny look. Dzięki zastosowaniu techniki Colour Designer wyciągnięcie właściwych odcieni i ich połączenia nie powinny sprawiać trudności.

Poszczególne odcienie w palecie różnią się również od siebie w sensie struktury, dzięki czemu zyskujemy wrażenie, że mamy do czynienia z kilkoma paletami. Nasze powieki mogą przyjmować jednocześnie po kilka różnych kolorów, a wyjątkowość tej palety pozwala na stworzenie wyrazistych i nowoczesnych makijaży.

Color Designer

Aby uzyskać zadowalające efekty, warto zwrócić uwagę na sposób, w jaki stosujemy cienie. W paletach By Terry Eye Designer znajdują się różne rodzaje kolorów: błyszczące, matowe, satynowane, co pozwala na stworzenie zróżnicowanego i różnorodnego makijażu.

Podstawą jest dobór kolorów odpowiadających naszemu typowi urody i charakterowi, ale równie ważnym elementem jest dokładne nałożenie cieni na powieki.

Zacznijmy od tego, że przed nałożeniem cieni należy nałożyć bazę pod cienie (dostępna także w ofercie marki By Terry). Następnie, w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać, dobieramy 2-3 kolory z paletek, wymieszamy je ze sobą i na delikatnie nasączoną gąbeczkę nakładamy je na powieki.

Można również użyć pędzla do cieni, który pozwoli nam na dokładne nałożenie cieni w najdrobniejszych szczegółach. Efektem będzie przepiękny, nasycony i wytrzymały makijaż oka.

Podsumowanie

By Terry Eye Designer to wyjątkowy produkt, który z pewnością zainteresuje zarówno profesjonalistki, jak i zwykłe kobiety szukające produktów na wyższym poziomie. Dzięki unikalnym połączeniom kolorów, wyjątkowej technologii Color Designer, dbałości o detale i estetykę, seria kreacji By Terry Eye Designer to zabawa kolorami i ich połączeniami, którą warto doświadczyć.