By Terry balsam do ust Baume De Rose Toffee Cream | Luksusowy balsam do ust

Baume De rose Coffee Cream

Marka By Terry oprócz klasycznej wersji powszechnie znanego balsamu do ust „Baume De Rose” stworzyła, również jego wersję
kolorową Nutri Couleur dostępną w 6 odcieniach. Z racji faktu, że jestem fanką oryginalnego balsamu, postanowiłam przetestować również produkt barwiony. Wybrałam uniwersalny kolor Toffee Cream, który idealnie sprawdzi się do makijażu „make-up, no makeu-up„.

By Terry Baume de Rose” zarówno w klasycznej jak i „kolorowej” wersji ma działanie silnie nawilżające, odżywcze i regenerujące skórę. Dodatkowo formuła wzbogacona jest w skoncentrowane składniki przeciwstarzeniowe, zapewniając zdrowy wygląd i soczysty kolor na ustach.

 

COFFEE CREAM BAUME DE ROSE NUTRI-COULEUR swatch


Recenzja By Terry balsam do ust Baume De Rose
Toffee Cream  Nutri Couleur


 

By Terry balsam do ust

 

By Terry BAUME DE ROSE NUTRI-COULEUR

Opakowanie

Produkt znajduje się w niewielkim, ale bardzo eleganckim, półmatowym, szklanym słoiczku. Po otwarciu unosi się delikatny, nienachalny zapach róży, który nie jest szczególnie odczuwalny już po aplikacji.

 

Balsam do ust By Terry COFFEE CREAM

 

 

COFFEE CREAM BAUME DE ROSE COULEUR swatch

Formuła

Formuła jest gęsta, bogata i nieco lepka. By Terry Baume de Rose Toffe Cream jest odcieniem neutralnym nude, karmelowo-brązowym. Kolor na ustach jest  pół-transparentny i delikatnie świecący, co w całości wygląda niezwykle ponętnie i soczyście.

 

COFFEE CREAM BAUME DE ROSE COULEUR swatch

 

Dość podobny efekt daje pomadka Toma Forda Moisturecore Lip Color, w odcieniu Scandola. Recenzję na temat tego produktu znajdziecie tutaj.

Trwałość

Trwałość jest charakterystyczna dla produktów tego typu i wymaga wielokrotnych poprawek w ciągu dnia. Usta natomiast pozostają cały dzień  fajnie nawilżone.

Porównanie Toffee Cream,Baume de Rose couleur, do Scandola  Moisturecore  Lip Colour

Produkt Toma Forda jest dwukolorowy, zawiera jaśniejszy „rdzeń” z substancjami odżywczymi, i ma formę klasycznego sztyftu, co w porównaniu ze słoiczkiem By Terry zdecydowanie ułatwia aplikację.

Efekt na ustach jest dość zbliżony w przypadku oby dwóch produktów, może nieco bardziej wielowymiarowy i lżejszy efekt daje Moisturecore, którego formuła jest mniej lepka i bardziej komfortowa podczas noszenia.

Lepsze właściwości pielęgnujące, w przypadku moich ust ma zdecydowanie produkt Toma Forda, który w tym porównaniu jest zdecydowanym zwycięzcą.


Opinia By Terry balsam do ust Baume De Rose i czy warto kupić


Reasumując balsam do ust Baume de Rose  jest zupełnie przyzwoitym produktem niestety w bajońsko wysokiej cenie, która w mojej ocenie jest grubo przesadzona. Produkt choć sympatyczny na pewno nie jest wart takiej zapłaty. Zdecydowanie lepszym wyborem w tym wypadku, zarówno jeśli chodzi o całościowy efekt, jak i  łatwość użytkowania, czy właściwości pielęgnacyjne jest „Moisturecore  Lip Colour” od Toma Forda.

BY TERRY BAUME DE ROSE COULEUR do kupienia tutaj.

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
By Terry balsam do ust Baume De Rose
Ocena autora
31star1star1stargraygray