By Terry BAUME DE ROSE NUTRICOULEUR, opinia, zdjęcia, swatche | Luksusowy balsam do ust

Marka By Terry oprócz klasycznej wersji powszechnie znanego balsamu do ust „Baume De Rose„, stworzyła, również jego wersjękolorową, dostępną w 6 odcieniach- BAUME DE ROSE NUTRI-COULEUR. Z racji faktu, że jestem fanką oryginalnego balsamu, postanowiłam przetestować również produkt barwiony, z przeznaczeniem użycia w tak zwane „no make-up days”. Wybrałam uniwersalny kolor TOFFEE CREAM.

By Terry Baume de Rose” zarówno w klasycznej jak i „kolorowej” wersji ma działanie silnie nawilżające, odżywcze i regenerujące skórę. Dodatkowo formuła wzbogacona jest w skoncentrowane składniki przeciwstarzeniowe, zapewniając zdrowy wygląd i soczysty kolor na ustach.

 

COFFEE CREAM BAUME DE ROSE NUTRI-COULEUR swatch
COFFEE CREAM BAUME DE ROSE NUTRI-COULEUR swatch

 

Recenzja Toffee Cream- BAUME DE ROSE NUTRI-COULEUR, By Terry

 

By Terry balsam do ust
By Terry balsam do ust

 

By Terry BAUME DE ROSE NUTRI-COULEUR
COFFEE CREAM Baume de rose

 

Produkt znajduje się w niewielkim, ale bardzo eleganckim, półmatowym, szklanym słoiczku. Po otwarciu unosi się delikatny, nienachalny zapach róży, który nie jest szczególnie odczuwalny już po aplikacji.

 

Balsam do ust By Terry COFFEE CREAM
Balsam do ust By Terry COFFEE CREAM

 

 

COFFEE CREAM BAUME DE ROSE COULEUR swatch
COFFEE CREAM BAUME DE ROSE COULEUR swatch

 

 

Formuła jest gęsta, bogata i nieco lepka. TOFFEE CREAM jest odcieniem neutralnym nude, karmelowo-brązowym. Kolor na ustach jest  pół-transparentny i delikatnie świecący, co w całości wygląda niezwykle ponętnie i soczyście.

 

COFFEE CREAM BAUME DE ROSE COULEUR swatch
COFFEE CREAM BAUME DE ROSE COULEUR swatch

 

Dość podobny efekt daje pomadka Toma Forda Moisturecore Lip Color, w odcieniu Scandola. Recenzję na temat tego produktu znajdziecie tutaj.

Trwałość jest charakterystyczna dla produktów tego typu i wymaga wielokrotnych poprawek w ciągu dnia. Usta są dość fajnie nawilżone, a odcień idealnie podkreśla naturalny kolor ust, ponieważ jest od nich tylko nieco ciemniejszy.

 

Porównanie Toffee Cream,Baume de Rose couleur, do Scandola  Moisturecore  Lip Colour

 

Produkt Toma Forda jest dwukolorowy, zawiera jaśniejszy „rdzeń” z substancjami odżywczymi, i ma formę klasycznego sztyftu, co w porównaniu ze słoiczkiem By Terry zdecydowanie ułatwia aplikację.

Efekt na ustach jest dość zbliżony w przypadku oby dwóch produktów, może nieco bardziej wielowymiarowy i lżejszy efekt daje Moisturecore, którego formuła jest mniej lepka i bardziej komfortowa podczas noszenia.

Lepsze właściwości pielęgnujące, w przypadku moich ust ma zdecydowanie produkt Toma Forda, który w tym porównaniu jest zdecydowanym zwycięzcą.

 

Reasumując By Terry BAUME DE ROSE NUTRI-COULEUR- Toffee Cream jest zupełnie przyzwoitym balsamem, w bajońsko wysokiej cenie, która w mojej ocenie jest grubo przesadzona. Produkt choć sympatyczny na pewno nie jest wart takiej zapłaty. Zdecydowanie lepszym wyborem w tym wypadku, zarówno jeśli chodzi o całościowy efekt, łatwość użytkowania, czy właściwości pielęgnacyjne jest „Moisturecore  Lip Colour” od Toma Forda.

 

BY TERRY BAUME DE ROSE COULEUR do kupienia tutaj.

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
By Terry BAUME DE ROSE NUTRI-COULEUR
Ocena autora
31star1star1stargraygray

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •