Burberry Full Kisses, Nude Blush, English Rose, Rosewood czyli usta pełne pocałunków

Burberry Full Kisses

Burberry Makeup nie pierwszy raz na moim blogu, a to za sprawą mojego zamiłowania do klasyki, szyku i elegancji z którą marka odwiecznie mi się kojarzy. Dzisiaj będzie o ustach soczystych, ponętnych, skupiających uwagę, o ustach które mają zostać centralnym punktem makijażu, a to za sprawą pomadek Burberry Full Kisses

Burberry Full KissesBurberry Full Kisses


Recenzja Burberry Full Kisses


 

Opakowanie i formuła

Klasyczne i eleganckie opakowanie z charakterystycznym motywem kraty zachowuje minimalizm i zostało wykonane z dbałością o wszelkie szczegóły. Sztyft pomadki został tutaj specjalnie wyprofilowany, co umożliwia precyzyjną aplikację pomadki, nawet bez wcześniejszego użycia konturówki. Niestety jest i mały haczyk. Szminki po użyciu nie możemy wkręcić, zatem istnieje duże prawdopodobieństwo, że uszkodzimy ją przy próbie nałożenia nakrętki. Formuła produktu jest aksamitna i kremowa, bardzo ładnie sunie po ustach, nie pozostawia smug, daje pełne krycie już przy pojedynczej warstwie, nie wchodzi w załamania ani nie podkreśla suchych skórek. Wykończenie jest soczyste, delikatnie lśniące, dające efekt pełnych ust.

Burberry Full Kisses

Burberry Full Kisses

Kolory Burberry Full Kisses

 

No.501 Nude Blush Burberry Full Kisses– jasny odcień ude o pudrowo-różowym pod-tonie ma delikatnie brzoskwiniowej podstawie. Piękny uniwersalny kolor który będzie pasował większości z nas.

No.501 Nude Blush Burberry Full Kisses

 

 

 

No.529 English Rose Burberry Full Kisses– bardzo ładny średni róż z wyraźnym fioletowym tonem na bezowej podstawie. Nieco ciemniejszy i chłodniejszy odcień od poprzedniego.

No.529 English Rose Burberry Full Kisses

No.529 English Rose Burberry Full Kisses

 

 

 

 

 

 

No.533 Rosewood Burberry Full Kisses– najciemniejszy z prezentowanych, ciepły, różowo-brązowy odcień z czerwonymi tonami.

No.533 Rosewood Burberry Full Kisses

No.533 Rosewood Burberry Full Kisses

Swatches Burberry Full Kisses

Trwałość

Pomadka utrzymuje się na ustach kilka godzin, nie jest to jednak produkt o przedłużonej trwałości i solidniejszego posiłku nie wytrzyma.

 

 Nabla, marka która zaskakuje.
⭐ Najlepsze bronzery na lato!


Opinia Burberry Full Kisses | Czy warto kupić


 

„Full Kisses” lubię i używam od dawna. Podoba mi się przede wszystkim kuszący, soczysty i zmysłowy efekt na ustach jaki mogę dzięki nim osiągnąć. Spory wybór kolorów oraz jakość jaką sobą reprezentują sprawiły, że pomadki te zaliczam do grona moich ulubionych produktów tego typu. Minusem dla mnie pozostaje jednak brak wykręcanego sztyftu, co mnie akurat utrudnia użytkowanie.

Pomadki kupisz tutaj.

Produkty marki które również lubię i polecam:


Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Burberry Full Kisses
Ocena autora
51star1star1star1star1star