BURBERRY FRESH GLOW LUMINOUS BASE recenzja

BAZA Burberry FRESH GLOW LUMINOUS BASE

Cera pełna naturalnego blasku, prosto jak  z „wybiegów”? Proszę bardzo, już teraz jest to możliwe dzięki wygładzającej i rozświetlającejbazie – BURBERRY FRESH GLOW LUMINOUS BASE. Marka Burberry prezentuje kultowy produkt, dający młodzieńczy blask, nawilżenie i redukcję drobnych niedoskonałości. Produkt jest uniwersalny i może być stosowany samodzielnie, jako baza pod podkład, lub zmieszany z dowolnymi produktami dla nadania naturalnego blasku, który jest znakiem rozpoznawczym makijażu Burberry. Bazę „Fresh Glow Base” testuję od 3 miesięcy, i dzisiaj przychodzę do Was z moją opinią na jej temat.

 

RECENZJA
BURBERRY FRESH GLOW LUMINOUS BASE

 

Burberry FRESH GLOW LUMINOUS BASE
Burberry FRESH GLOW LUMINOUS BASE

OPAKOWANIE

Produkt, podobnie jak podkład Burberry Fresh Glow Fluid Foundationznajduje się w prostokątnym, solidnym opakowaniu z pompką, zamkniętym złotą nakrywką z tłoczeniem kraty.

BURBERRY BAZA FRESH GLOW LUMINOUS BASE

FORMUŁA

Formuła jest wodnista i lejąca, ponieważ składa się w 55% z wody, co zapewnia doskonałe właściwości nawilżające. Zawieszone w niej świetliste drobinki, zapewniają wielowymiarowy blask. W składzie nie ma zapychających skórę silikonów, co jest zdecydowanym plusem produktu.

FRESH GLOW LUMINOUS BASE
FRESH GLOW LUMINOUS BASE

 

Bazę rozprowadzam opuszkami palców, ruchem wklepującym w skórę. Produkt daje natychmiastowe wygładzenie, i lekkie ujednolicenie koloru skóry, która staje się aksamitna. Cera wygląda na zdrową i wypoczętą. „Fresh Glow Luminous Base” najczęściej stosuję pod cięższe podkłady, by „przełamać” płaski efekt jaki dają i dodać im lekkości i blasku. Baza w połączeniu z podkładem „Burberry Fresh Glow, daje zbyt mocne rozświetlenie, jak na moje standardy, ale nie wykluczam, że taki „glow”, może się podobać. Bardzo lubię nakładać produkt również w dni, w które nie wykonuję pełnego makijażu, a zależy mi na delikatnym ujednoliceniu koloru skóry i efekcie naturalnego blasku.

SWATCH Burberry FRESH GLOW LUMINOUS BASE

 

SWATCH Burberry FRESH GLOW LUMINOUS BASE

 

Swatch FRESH GLOW LUMINOUS BASE
S

 

 

OPINIA BURBERRY FRESH GLOW LUMINOUS BASE | PODSUMOWANIE

 

Burberry FRESH GLOW LUMINOUS BASE, jest moją ulubioną bazą, zaraz obok Guerain L’Or. Używam jej właściwie codziennie, jako podstawowy krok w makijażu. Subtelny i naturalny efekt, jaki daje na mojej skórze jest warty każdej wydanej złotówki. Produkt, nie sprawdzi się w przypadku skóry tłustej z niedoskonałościami. Właścicielki skóry suchej i dojrzałej natomiast, w mojej ocenie będą zachwycone. Serdecznie polecam wypróbować ten produkt, bo można go kochać, albo nienawidzieć, do której grupy Ty się zaliczasz?

 

„Burberry FRESH GLOW LUMINOUS BASE” kupicie tutaj.

Inne produkty marki, które polecam i lubię:


Czytałaś już o luksusowych paletkach cieni Burberry Complete Eye Palette? Nie? W takim razie zapraszam tutaj.

 

Burberry Complete Eye Palette cienie
Burberry Complete Eye Palette cienie

 

 

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
BURBERRY FRESH GLOW LUMINOUS BASE
Ocena autora
51star1star1star1star1star
Product Name
BURBERRY FRESH GLOW LUMINOUS BASE