Burberry Cat Lashes Mascara Recenzja – Efekt kociego oka?

Burberry Cat Lashes Mascara Recenzja – Efekt kociego oka?

Uwodzicielskie spojrzenie? Efekt kociego oka? Pogrubione i pięknie rozdzielone rzęsy? Czy rzeczywiście Burberry Cat Lashes Mascara to wszystko nam oferuje? Przekonajmy się razem już dziś.


Recenzja Burberry Cat Lashes Mascara

 Opakowanie i Formuła

Opakowanie kanciaste i minimalistycznie z charakterystycznym tłoczeniem kraty na wierzchu prezentuje się surowo i zarazem bardzo elegancko. Silikonowa, lekko pofalowana szczoteczka posiada kształt, który doskonale dopasowuje się do linii rzęs ułatwiając ich rozczesywanie. Formuła przede wszystkim wydłuża  i w nieznacznym stopniu pogrubia. Efekt jest bardzo ładny, ale z całą pewnością nie jest to efekt sztucznych rzęs, a bardziej naturalny look. Sam design aplikatora niestety bardzo utrudnia pokrycie tuszem dolnej linii rzęs, zasadniczo przy każdej próbie jestem upaćkana, z tego powodu jestem zmuszona sięgać po inny kosmetyk tego typu by prawidłowo zaaplikować maskarę.

Burberry Cat Lashes Mascara

Burberry Cat Lashes Mascara

Burberry Cat Lashes Mascara

Trwałość

Tusz nie odbija się na skórze, ani się nie kruszy. Utrzymuje się ładnie cały dzień.


Warto kupić Burberry Cat Lashes Mascara ?

Tusz „Cat Lashes Mascara” jest porządnym, dobrym jakościowo kosmetykiem i powinien spodobać się miłośniczkom marki. Czy charakteryzuje się on czymś mocno szczególnym? Absolutnie nie i skłonna jestem przyznać, że podobne produkty znajdziecie w dużo bardziej przystępnej cenie. Dodatkowo solidnym minusem pozostaje trudność tuszowania dolnej linii rzęs.

 

Cat Lashes do kupienia tutaj.

 

 

Maskary, które lubię i polecam:

 

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Burberry Cat Lashes Mascara
Ocena autora
41star1star1star1stargray