Magia rzęs dzięki bourjois volume reveal mascara radiant black! Mój szczegółowy test i recenzja.

Zawsze szukałam dobrego tuszu do rzęs pogrubiającego i wydłużającego. Przetestowałam kilka, ale moje rzęsy zawsze wyglądały niezadowalająco. Dopiero bourjois volume reveal mascara radiant black spełnił moje oczekiwania!

bourjois volume reveal mascara radiant black – co to za tusz?

bourjois volume reveal mascara radiant black to tusz do rzęs, który ma formułę wzbogaconą o naturalne woski, które działają na rzęsy trójwymiarowo – dodają objętości, wydłużają i pogrubiają. Bourjois volume reveal posiada również szczoteczkę o ciekawym kształcie, która dokładnie rozczesuje i rozdziela rzęsy.

bourjois volume reveal mascara radiant black – jak działa?

Testowany przeze mnie bourjois volume reveal mascara radiant black od razu zrobił na mnie wrażenie. Wystarczyło jedno przeciągnięcie szczoteczką, a moje rzęsy stały się o połowę dłuższe, pogrubione i wyraźniejsze. Z każdą kolejną warstwą tuszu, moje rzęsy były coraz bardziej intensywne i głęboko czarne.

bourjois volume reveal mascara radiant black – jaka jest jego trwałość?

Jako jedna z największych zalet bourjois volume reveal mascara radiant black, opisywana jest jego trwałość. Tusz utrzymuje się na rzęsach przez cały dzień, bez rozmazywania czy kruszenia się.

bourjois volume reveal mascara radiant black – jakie są warianty kolorystyczne?

bourjois volume reveal mascara radiant black występuje również w wersjach: ultra black i waterproof. Wersja ultra black jeszcze bardziej podkreśla głębię koloru i intensywność rzęs, zaś wersja waterproof jest idealna na lato lub podczas pływania.

bourjois tusz do rzęs twist up the volume ultra black edition – co to za tusz?

bourjois tusz do rzęs twist up the volume ultra black edition to kolejny produkt, który chciałam przetestować. Tusz posiada innowacyjną szczoteczkę, która umożliwia dostosowanie natężenia tuszu do oczekiwań, a specjalna formuła zawiera polimery zapewniające pogrubienie i wydłużenie rzęs.

bourjois volume reveal ultra black – jak działa?

Testowałam bourjois tusz do rzęs twist up the volume ultra black edition przez kilka dni, aplikując go na swoje rzęsy zarówno jedną jak i dwie warstwy.

Efekt był bardzo dobry – moje rzęsy były dłuższe i pogrubione, ale co najważniejsze, tusz utrzymywał się na nich cały dzień.

bourjois volume reveal vs twist up the volume ultra black

Oba tusze są bardzo dobre, ale jeśli miałabym wybrać jeden, to postawiłabym na bourjois volume reveal mascara radiant black. W moim przypadku, uzyskałam bardziej intensywne, głębsze rzęsy, które wytrzymywały przez cały dzień.

bourjois volume reveal i twist up the volume ultra black w Rossmann

bourjois volume reveal oraz twist up the volume ultra black są dostępne w sklepie Rossmann. Ich ceny wynoszą około 25 zł za sztukę.

Podsumowanie

Jeśli szukasz dobrego tuszu do rzęs, to bourjois volume reveal mascara radiant black na pewno nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Tusz zapewnia piękne, intensywne i wyraźne rzęsy, które utrzymują się na długo. Bourjois twist up the volume ultra black edition również jest bardzo dobrym produktem, ale w porównaniu z bourjois volume reveal, wypadł trochę gorzej.