Porównanie formuł podkładu Bourjois Healthy Mix – nowa i stara wersja

Bourjois Healthy Mix podkład – nowa a stara formuła w porównaniu

Bourjois Healthy Mix to jedna z najpopularniejszych serii podkładów na rynku, znana z doskonałej jakości, natychmiastowego rozświetlenia i odżywienia cery. Jednak niedawno marka wprowadziła do sprzedaży nową formułę tego podkładu, co spotkało się z mieszanymi reakcjami fanów. Dlatego w dzisiejszym artykule porównamy, czym różnią się od siebie stary i nowy Bourjois Healthy Mix i czy warto zmienić swoje ulubione kosmetyki na nowsze.

Stara formuła Bourjois Healthy Mix

Stary Bourjois Healthy Mix podkład był bardzo lubiany przez kobiety na całym świecie. Głównym jego atutem była lekka konsystencja i łatwa aplikacja, dzięki czemu szybko zyskał popularność. Część klientek chwaliła go za to, że nie sprawiał wrażenia ciężkiego ani zatykającego pory, a jednocześnie pozwalał uzyskać odpowiednią krycie i jednolite wykończenie skóry. Ponadto zawierał witaminy C, E i B5, które dodawały cerze blasku, odżywiały ją i chroniły przed wolnymi rodnikami.

Wśród odcieni podkładu Bourjois Healthy Mix starych wersji przeważają beże, z domieszką różu lub brązu. Najpopularniejsze odcienie dla jasnej karnacji to vanilla 52, light vanilla 51, light ivory oraz rose ivory, dla ciemniejszej zaś caramel 55, dark beige 58 czy dark bronze 55.

Nowa formuła Bourjois Healthy Mix

Nowy Bourjois Healthy Mix podkład został wprowadzony na rynek w ubiegłym roku i przeszedł wizualną metamorfozę – opakowanie poza tym, iż jest dużo bardziej nowoczesne, to posiada też czerwoną nakrętkę, aby odróżnić od poprzednich i sprecyzować wersję. Producent obiecuje, że nowy podkład zawiera 70% więcej składników odżywczych, w tym witaminę C jako ochronę przeciwko utlenianiu, witaminę E jako przeciwutleniacz, witaminę B5 jako regenerację skóry, a także miłorząb japoński, który ma działanie ściągające.

Podobnie jak w poprzednich wersjach, Bourjois Healthy Mix jest dostępny w różnych odcieniach, w tym popularnym vanilla 52, vanila 51, light vanilla 50 5 czy rose ivory, oraz cenionym przez wiele kobiet nowym odcieniu o nazwie 50.5 light ivory.

Porównanie Bourjois Healthy Mix – różnice w formule

Na czym polega różnica między starym a nowym podkładem Bourjois? Na pierwszy rzut oka na pewno interesują nas zmiany w składzie. Nowy Healthy Mix zawiera miłorząb japoński, który ma działać przeciwzaskórnikowo, a stary podkład nie miał w swojej recepturze tego składnika. Również sama formuła nowego kosmetyku może być inna – zawiera on o 70% więcej witamin niż poprzednia wersja.

Kolejnym wyraźnym zmianom uległo opakowanie – nowa wersja zyskała bardziej nowoczesną, minimalistyczną formułę, z czerwoną nakrętką, dzięki czemu nie ma problemów z odróżnieniem go od poprzedniego.

Porównanie Bourjois Healthy Mix – różnice w efekcie

Na pewno jedną z ważniejszych kwestii będzie porównanie efektów, jakie osiągamy dzięki Bourjois Healthy Mix. Nowy podkład ma nam dostarczyć bardziej skutecznej pielęgnacji i odżywienia skóry, niż stary.

W przypadku nowej formuły kosmetyku zauważalne są nieco matowe wykończenie oraz umiarkowane krycie – co nie każdej z nas odpowiada. Stary Bourjois Healthy Mix dawał bardziej rozświetlający efekt i krył drobne niedoskonałości.

Podsumowując – nowa formuła podkładu Bourjois Healthy Mix wydaje się być dobrym wyborem dla kobiet, które poszukują podkładu o lekkim kryciu, matowym wykończeniu i z dodatkiem składników odżywczych. Dla miłośniczek poprzedniej wersji warto jednak przemyśleć swój wybór, ponieważ nowy Healthy Mix może nie spełnić ich oczekiwań.

W końcu wybór zależy od każdej z nas, a decyzja jest bardzo trudna. Na szczęście wiesz już, czym różni się stara i nowa formuła podkładu Bourjois Healthy Mix. Czy przesiądziesz się na nową wersję, czy zostaniesz przy poprzedniej, to już tylko Twoja decyzja.