Piękno w naturalnym stylu – test bourjois healthy mix podkładów w różnych kolorach

Poszukiwanie idealnego podkładu to dla wielu kobiet prawdziwa udręka. Wszakże nasza skóra jest tak wyjątkowa, że trudno znaleźć produkt dopasowany do jej indywidualnych potrzeb. Dlatego też warto zwrócić uwagę na bourjois healthy mix podkład, który może być tym jedynym, który spełni nasze oczekiwania. W dzisiejszym artykule przetestowałam różne kolory tego muśniętego słońcem podkładu i chętnie podzielę się swoją opinią.

Co to za produkt?

Bourjois healthy mix podkład to kosmetyk francuskiej marki, która jest znana z produkcji kosmetyków do make-up’u i pielęgnacji o wysokiej jakości. To lekki, beztłuszczowy podkład, który daje lekkość na twarzy i pochwali się różnymi właściwościami, które czynią go jednym z najlepszych na rynku. Co interesujące, zawiera ekstrakty z czerwonego owocu i ma wiele korzyści dla skóry.

Co różni healthy mix od innych podkładów?

Bourjois healthy mix podkład różni się od innych podkładów z kilku powodów. Przede wszystkim jest bardzo lekki i delikatny na skórze, nie pozostawiając wrażenia ciężkości i tłustości. Co więcej, w składzie zawiera wiele odżywczych składników, takich jak olejek z moreli, witaminy C, E i B5, które wspierają zdrowie skóry.

Jak wybrać kolor podkładu bourjois healthy mix?

Bourjois healthy mix podkład dostępny jest w kilku kolorach, które będą odpowiadały różnym karnacjom skóry. Aby wybrać odpowiedni kolor dla siebie, warto posłużyć się testerami na skórze lub wybrać kolor zbliżony do naszego karnacji.

Test bourjois healthy mix w różnych kolorach

Podczas swojego testu bourjois healthy mix podkładu przetestowałam kolory 51 – Light Vanilla, 52 – Vanilla, i 53 – Light Beige, które są przeznaczone dla jasnej i umiarkowanie jasnej karnacji, a także kolory 54 – Beige, i 56 – Light Bronze, które już są dla ciemniejszych karnacji.

Testowanie podkładu bourjois healthy mix było dla mnie niezwykłym doświadczeniem. Kosmetyk ten rzeczywiście świetnie się rozprowadza na skórze, nie tworząc efektu maski, a jednocześnie kryjąc drobne niedoskonałości. Najlepiej sprawdza się w przypadku skóry normalnej i mieszanej, ale równie dobrze sprawdza się na skórze suchej.

Podsumowanie

Jeśli szukasz lekkiego, nie obciążającego skóry podkładu, który daje ci piękne, promienne wykończenie, bourjois healthy mix podkład to doskonały wybór. Producent zapewnia, że podkład nie zatyka porów i nie powoduje podrażnień skóry, ale wydaje się, że to tylko wierzchołek góry lodowej. Z mojego doświadczenia wynika, że bourjois healthy mix podkład to idealna propozycja dla kobiet, które cenią sobie naturalny i zdrowy look.