Bobbi Brown Pot Rouge For Lips And Cheek recenzja,zdjęcia i swatche

Powder Pink róż w kremie bobbi brown

Bobbi Brown Pot Rouge For Lips And Cheek w odcieniu POWDER PINK znajdował się w „douglas box”,  któryzakupiłam ze względu na znajdujący się w nim krem pod oczy od Bobbi Brown Extra Eye Repair Cream, który uwielbiam. Byłam również bardzo ciekawa efektu jaki daje produkt „Pot Rouge„, zważywszy na bardzo dobre wrażenia związane z paletą różu i rozświetlacza w kremie Cheek Glow Palette Bobbi Brown, którą testowałam kilka tygodni temu.

 

Powder Pink róż w kremie bobbi brown
BOBBI BROWN Pot Rouge For Lips And Cheeks

 

Recenzja Bobbi Brown Pot Rouge For Lips And Cheek

Opakowowanie

BOBBI BROWN Pot Rouge For Lips And Cheeks”– kremowy produkt do ust i policzków, znajduje się w małej czarnej „puderniczce”, charakterystycznej dla produktów tej marki. W środku mamy lusterko co znacznie ułatwia szybkie poprawki w ciągu dnia, oraz sam produkt.

Swatch Powder Pink Pot Rouge For Lips And Cheeks
Swatch Powder Pink Pot Rouge For Lips And Cheeks

Kolor POWDER PINK jest odcieniem neutralnym, w kierunku ciepłego. To średnio-ciemny pudrowy róż z domieszką brązu, o „mokrym” i soczystym wykończeniu. Myślę, że będzie świetnie podkreślał skórę muśniętą słońcem. Pigmentacja jest bardzo dobra, naprawdę niewielka ilość produktu wystarczy do zaznaczenia kości policzkowych. Formuła jest mięciutka, kremowa, ale nie lepka. Produkt aplikuje opuszkami palców, delikatnie wklepując w wybrane miejsca. Róż nie tworzy plam i doskonale stapia się ze skórą, nie podkreśla porów. Nakładany na usta, bardzo komfortowo się nosi, i daje delikatny naturalny efekt, który wymaga poprawek w ciągu dnia.

Trwałość

Trwałość produktu na policzkach jest nadspodziewanie dobra, makijaż wyglądał świeżo przez cały dzień, i nie wymagał poprawek. Na ustach krem ścierał się po kilku godzinach, i w tym przypadku musiałam wykonywać poprawki, ale i tak jak na produkt tego typu, utrzymał się całkiem długo.

 

Opinia Bobbi Brown Pot Rouge For Lips And Cheek

Podsumowując „Bobbi Brown Pot Rouge For Lips And Cheeks” w odcieniu Powder Pink, jest bardzo dobrym produktem, o uniwersalnym zastosowaniu. Formule, pigmentacji i trwałości nie mam nic do zarzucenia. Jedyne co mnie osobiście nie odpowiada to ten konkretny kolor, ponieważ na mojej skórze wygląda nieco brudno, i nie daje świeżego efektu jaki mogę uzyskać za pomocą chociażby LANCOME Cushion Blush Subtil w odcieniu 02 Rose Limonade, który zdecydowanie bardziej korzystnie wygląda na mojej mocno jasnej karnacji. Dlatego też przed zakupem radziłabym przetestować konkretny kolor na własnej skórze, zważywszy na fakt, że produkt występuje w naprawdę bogatej gamie kolorystycznej.

„BOBBI BROWN Pot Rouge For Lips And Cheeks” do kupienia tutaj.

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
BOBBI BROWN Pot Rouge For Lips And Cheek
Ocena autora
31star1star1stargraygray