Benefit ka-BROW! i Gimme Brow czyli duet doskonały | Najlepsze produkty do brwi i jak malować brwi !

Benefit ka-BROW! i Gimme Brow

Marka Benefit słynie z produktów do malowania brwi. W ofercie znajdujemy całą masę kosmetyków, za pomocą których jesteśmy w stanie wyczarować delikatne lub mocniej wyrysowane, krzaczaste bądź wygładzone, w zależności od aktualnych potrzeb, wymarzone łuki brwiowe. Ja wybrałam Benefit ka-BROW! i Gimme Brow, ponieważ zależało mi przede wszystkim na wyrazistych, nieuporządkowanych włoskach. Zastanawiasz się „jak malować brwi?” nic prostrzego, czytaj dalej.

Benefit ka-BROW! i Gimme Brow
Benefit ka-BROW! i Gimme Brow

 

Benefit ka-BROW! Recenzja

 

„ka-BROW!” jest koloryzującą, kremowo-żelową pomadą dostępną w 6 odcieniach w chłodnych i cieplejszych tonacjach. Opakowanie kosmetyku jest niezwykle oryginalne, utrzymane w nietypowym i charakterystycznym dla marki stylu. Poza pojemniczkiem z samym produktem kryje w sobie również ukryty skośny pędzelek do stylizacji brwi. Pomadę uwielbiam przede wszystkim za możliwość stopniowania efektu. Za jej pomocą mogę uzyskać bardziej wyrysowane bądź łagodniej wyglądające łuki brwiowe. kaBROW! nadaje się zarówno do dorysowania brakujących włosków jak i wypełnienia całości kolorem. Spokojnie mogę wyczarować doskonały efekt ombre. Produkt w postaci niezmienionej utrzymuje się na brwiach cały dzień, nie rozmazuje się, ani nie blednie.

Benefit ka-BROW!

Benefit ka-BROW!

Benefit ka-BROW!
Benefit ka-BROW!

Benefit ka-BROW!

 

W moim posiadaniu znajduje się odcień 05 Deep, który jest ciemnym, niestety lekko ciepłym odcieniem, co nie do końca mi pasuje.

Benefit ka-BROW!

Benefit ka-BROW!

Do kupienia tutaj.

 

Benefit Gimme Brow Recenzja

 

Gimme Brow” jest żelem o działaniu pogrubiającym i koloryzującym brwi z mikro-włukienkami przylegającymi do skóry. Stylizacja opakowania nawiązuje do całej serii produktów i przypomina kształtem mini tusz do rzęs. Posiada precyzyjną mini szczoteczkę, która doskonale rozczesuje i jednocześnie zagęszcza łuki brwiowe, które stają się krzaczaste i chaotyczne w ogólnym odbiorze. Aplikacja jest niezwykle szybka, delikatne przeczesanie zapewnia pożądany efekt. Produkt nie do końca się sprawdzi w przypadku większych braków pojedynczych włosków, które wcześniej należałoby wyrysować. W moim posiadaniu jest odcień 05 Deep, który jest zdecydowanie chłodniejszym odcieniem od ka-BROW! To ciemny, brąowo-popielaty odcień z wyraźną nutą szarości. To mój ulubiony żel do brwi.

 

Benefit Gimme Brow
Benefit Gimme Brow

Benefit Gimme Brow

Benefit Gimme Brow

Benefit Gimme Brow

 

 

Gimme Brow do kupienia tutaj.

 

Przedstawione w dzisiejszym wpisie produkty Benefit ka-BROW! i Gimme Brow żel do brwi są w ostatnich tygodniach zdecydowanie nadużywane przeze mnie. Stosowane w duecie ( najpierw pomada, a następnie żel) dają iście spektakularny efekt na moich dość kiepskich z natury brwiach. Cieszę się wyraźnymi, „nieuczesanymi” brwiami, które jestem w stanie wykreować dosłownie w kilka chwil.

Inne produkty do brwi znajdziesz tutaj:


Zapraszam Cię do zapoznania się z równie doskonałymi różami i bronzerami marki tutaj.

Opinia BENEFIT CHEEK PARADE

 

 

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Benefit ka-BROW!
Ocena autora
51star1star1star1star1star