Benefit Hello Happy podkład z efektem blur

Benefit Hello Happy

Uśmiechnij się, z uśmiechem Ci do twarzy! A ma się tak stać za sprawą nowego podkładu Benefit Hello Happy, który swoją premierę miał kilkanaście dni temu. Jak podaje producent kosmetyk ma być lekki, dawać maksymalnie średnie krycie, idealne wyrównanie koloru z efektem soft focus.

Benefit Hello HappyBenefit Hello Happy


Uśmiech od ucha do ucha czyli Benefit Hello Happy Recenzja

 

Opakowanie i Formuła

Zupełnie szczerze Wam powiem, że już samo opakowanie sprawia, że się uśmiecham. Niewielkich rozmiarów, z lustrzaną nakrętką w kolorze różowego złota złamanego purpurą przyciąga uwagę. Dodatkowo naniesiony szeroki uśmiech poprawia humor od ręki. Przekaz jest jasny, makijaż ma być zabawą, która daje radość. Formuła jest rzeczywiście leciutka, wodnista i lejąca. Najpiękniej łączy się ze skóra za pomocą gąbeczki. Scala się wówczas niezauważalnie wyrównując jej koloryt. Maksymalnie mogę uzyskać prawie średnie krycie o półmatowym, ale nie płaskim wykończeniu. Podkład jest kompletnie niewyczuwalny. Nałożony opuszkami palców czy pędzlem potrafi jednak podkreslać suche skórki i pozostawić smugi, problem ten znika gdy aplikujemy go beauty blenderem.

Benefit Hello Happy

Benefit Hello HappyBenefit Hello Happy

Benefit Hello Happy

Benefit Hello Happy

Odcień 2 jest jasnym beżem bez różowych podtonów.

Benefit Hello Happy

Benefit Hello Happy

Benefit Hello Happy

Benefit Hello Happy

Trwałość

Podkład utrzymuje się na mojej buzi zagruntowany sypkim pudrem około 7 godzin. Nie ściera się i nie waży.

⭐️ Sprawdź również : Najlepsze produkty Benefit w jednym kompakcie.
⭐️ Sprawdź również : Produkty do brwi, które absolutnie uwielbiam.


Czy warto kupić Benefit Hello Happy ?

 

„Benefit Hello Happy” ma jedną cenną zaletę- jest lekki i niezwykle komfortowy w noszeniu. Idealny na wiosnę i lato. Nie obciąża skóry, nie zapycha i trzyma w ryzach strefę T, przynajmniej u mnie. Daje przepiękny efekt blur wypełniając pory, sprawia że cera staje się dużo gładsza. Z drugiej strony jest to również podkład kapryśny i w zależności od użytego narzędzia daje  piękny, bądź zdecydowanie kiepski efekt. Warty wypróbowania. Masz ochotę zobaczyć „Test na żywo Benefit Hello Happy” ? Zapraszam na mój kanał, link znajdziesz poniżej.

 

Kosmetyk kupisz tutaj.


TEST NA ŻYWO BENEFIT HELLO HAPPY PODKŁAD

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Benefit Hello Happy
Ocena autora
41star1star1star1stargray