Becca Glow Gloss TIGERLILY oraz CAMELLIA

Becca Glow Gloss

Błyszczyki uwielbiam, przede wszystkim w te dni kiedy nie wykonuję pełnego makijażu. Błyszczące, optycznie powiększające usta stanowią zawsze dobry wybór. Dzisiaj testuję Becca Glow Gloss w odcieniach Tigerlily oraz Camellia. Każdy odcień ma zawierać kombinację unikalnych perełek co pozwoli na stworzenie wielowymiarowego efektu na ustach. Zaczynamy.

Becca Glow Gloss


Recenzja Becca Glow Gloss

 

Opakowanie i Formuła

Podłużne i ładne w swojej prostocie, przeźroczyste opakowanie ukazuje w pełni odcień, który znajduje się wewnątrz. Gąbkowy aplikator jest dość twardy, ale w niczym to nie przeszkadza. Formuła błyszczyku jest dość gęsta i wymaga kilkukrotnego dokładania produktu by równomiernie umalować usta, co akurat nie jest zbyt wygodne. Próba aplikacji na jakikolwiek balsam do ust, a nawet jego resztki powoduje, że produkt nierównomiernie się rozkłada. Najlepiej aplikować go na idealnie suche i wytarte ze wszystkich produktów wargi, co akurat dla mnie jest dość kłopotliwe. Niemniej jednak jak już nałożycie kosmetyk to przyznaję wygląda on pięknie. Daje przepiękny, nienachalny blask, usta wyglądają soczyście i na optycznie powiększone. Formuła nasycona jest zapachem wanilii i orzecha kokosowego jak czytam na stronie producenta, ale ja wyczuwam wyłącznie miętę?!

 

Becca Tigerlily Glow Gloss

„Becca Tigerlily”  to bardzo ładny, ciepły, koralowy odcień, który nie posiada drobinek zawieszonych w formule. Kolor idealnie będzie podkreślał skórę muśniętą słońcem.

Becca Tigerlily Glow Gloss

becca Tigerlily Glow Gloss

swatches becca Tigerlily Glow Gloss

Becca Camellia Glow Gloss

Becca Camellia” jest chłodniejszym , jasnym odcieniem cukierkowego różu. Na ustach prezentuje się świeżo i dziewczęco.

Becca Camellia Glow Gloss

Becca Camellia Glow Gloss

swatch Becca Camellia Glow Gloss

Swatches Becca Glow Gloss

Swatches Becca Glow Gloss

Trwałość

Trwałość jest niewielka i charakterystyczna dla wszystkich tego typu produktów.

 

⭐️ Róż: Becca Soft Light Blurring Powder, warto? ⭐️
⭐️ Róż: 
Uwielbiam Becca Under Eye Brightening Corrector ⭐️

 


Becca Glow Gloss błyszczyki niewarte tak wysokiej ceny ?

Niestety Glow Gloss chociaż dostępne w pięknych odcieniach, nie są warte ceny jaką musimy za nie zapłacić. Przede wszystkim bardzo przeszkadza mi konieczność wielokrotnego dokładania koloru na usta celem uzyskania pełnego, równomiernego krycia. Uważam, że spokojnie znajdziemy w tej kwocie produkt równie ładny, a w zdecydowanie lepszej formule.

 

Kupisz tutaj

* ten produkt jest cruelty-free

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Becca Glow Gloss
Ocena autora
41star1star1star1stargray