5 najlepszych beauty blogów, które musisz obserwować!

Jeśli interesujesz się kosmetykami, pielęgnacją skóry lub makijażem, to wiele cennych informacji możesz znaleźć na blogach poświęconych tym tematom. W sieci jest mnóstwo stron o beauty, ale które warto regularnie odwiedzać? Przygotowaliśmy dla Ciebie listę 5 najlepszych beauty blogów, które musisz koniecznie obserwować.

1. Wizaż.pl

Nie może zabraknąć na tej liście najpopularniejszego polskiego serwisu z poradami dotyczącymi urody – Wizaż.pl. Ta internetowa społeczność skupia nie tylko użytkowników, ale również profesjonalistów, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i opiniami na temat kosmetyków oraz sposobów pielęgnacji. Bez wątpienia każda z pań znajdzie tam coś dla siebie.

2. Beauty w pigułce

Blog prowadzony przez Annę Suchodolską jest smaczkiem dla osób, które chcą poznać tajniki makijażu oraz skin care. W jednym miejscu znajdziemy recenzje kosmetyków, tutoriale z zakresu makijażu, jak również wiele inspiracji i rad na temat pielęgnacji skóry. Beauty w pigułce to także miejsce, w którym można poczytać o najnowszych trendach w świecie beauty.

3. Kasiula Beauty Blog

Katarzyna Matras, autorka Kasiula Beauty Blog, to stylistka paznokci, która łączy w sobie miłość do kosmetyków z umiejętnościami artystycznymi. Na jej blogu znajdziemy propozycje stylizacji paznokci, a także wiele ciekawych informacji dotyczących pielęgnacji skóry oraz makijażu. Wiele kobiet doceni również porady dotyczące stylizacji włosów.

4. Uroda i kosmetyki

Na kolejny blog z naszej listy warto zwrócić uwagę, zwłaszcza jeśli chodzi o recenzje i rankingi kosmetyków. Serwis prowadzi Yvonne Chiffoleau, która ma już na swoim koncie wiele publikacji na temat urody. Oprócz recenzji kosmetyków i sprzętu do makijażu, autorka bloga prezentuje również swoje stylizacje oraz dzieli się przepisami na naturalne maski i peelingi.

5. Eveline Cosmetics

Ostatnią pozycją na naszej liście jest własny blog firmy Eveline Cosmetics. Oprócz informacji o nowościach kosmetycznych, producenci prezentują również sposoby na pielęgnację skóry i porady od ekspertów. Na blogu możemy również znaleźć informacje o konkursach i promocjach organizowanych przez markę.

Dzięki tym blogom zawsze będziesz na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie beauty oraz poznasz sposoby na poprawę swojego wyglądu. Znajdziesz tam też wiele inspiracji i porad, które pomogą Ci zadbać o swoją urodę w domowym zaciszu.