Armani Prima Color Control Glow Moisturizer krem CC Recenzja / Zdjęcia / Swatches

Armani Prima Color Control Glow Moisturizer

Armani Prima Color Control Glow Moisturizer to krem CC to następca słynnego Luminessece CC Cream marki. Połączenie właściwości pielęgnacyjnych z ultra-delikatnym kryciem, rozświetleniem i subtelnym wyrównaniem kolorytu ma pozostawić rozbudzoną, promienną cerę przez cały dzień. Kosmetyk dostępny jest w 4 odcieniach z czego wyłącznie pierwszy ma różowe pod-tony.

Armani Prima Color Control Glow Moisturizer


Recenzja Armani Prima Color Control Glow Moisturizer

 

Opakowanie i Formuła

„Armani Prima CC Glow Moisturizer” znajduje się w eleganckiej beżowej  tubce niestety bez pompki. W składzie znajdziemy ekstrakt ze sproszkowanych liści moringa, witaminę E oraz adenozynę mających za zadanie utrzymać skórę odpowiednio nawilżoną i zrewitalizowaną. Formuła jest kremowa i lekka przepięknie i bez problemów stapia się ze skórą pozostawiając aksamitne rozświetlenie. Produkt nie smuguje nie podkreśla suchych skórek, daje lekkie do nieznacznie umiarkowanego krycia. Spokojnie może byc nakłądany również pod oczy zamiast korektora. Krem jest niewyczuwalny na skórze. Nie zapycha regularnie stosowany.Armani Prima Color Control Glow Moisturizer

Armani Prima CC Nr 3– jest średnio- ciemnym beżem z brzoskwiniowo-żółtymi tonami o rozświetlającym wykończneiu.

Armani Prima Color Control Glow Moisturizer

Armani Prima Color Control Glow Moisturizer

Trwałość

Podkład utrzymuje się nawet w największe upały do 7 godzin, delikatnie się wyświeca w strefie T po 5. Jest bardzo komfortowy w noszeniu, nie ściera się.

⭐️ Czytaj również: Armani Power Fabric test ekstremalnie kryjącego podkładu.
⭐️ Czytaj również : Najlepsza paleta cieni ever? Poznaj Pat McGrath.

 


Czy warto kupić Armani Prima Color Control Glow Moisturizer ?

Latem uwielbiam ultra-delikatne krycie wyrównujące odcień mojej skóry i trwałość nawet w największe upały. W makijażu stawiam na promienną wypoczętą cerę, która będzie rozświetlona, ale nie świecąca! Zależy mi na naturalnym efekcie i dużym komforcie noszenia. Armani Prima CC zapewnia mi to wszystko.

 

Do kupienia tutaj.

Inne produkty, które lubię i polecam:

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Armani Prima Color Control Glow Moisturizer
Ocena autora
51star1star1star1star1star