Anwen Odżywka Proteinowa Zielona Herbata do włosów średnioporowatych

Anwen Odżywka Proteinowa Zielona Herbata

Anwen Proteinowa Zielona Herbata jest odżywką do włosów o średniej porowatości, która ma za zadanie odbudować ich strukturę i ubytki wyraźnie poprawiając ich strukturę.

Anwen Odżywka Proteinowa Zielona Herbata


 Recenzja Anwen Odżywka Proteinowa Zielona Herbata

 

Opakowanie i Formuła

Biała tubka ma charakterytyczny dla całej linii design, różniący się wyłącznie etykietą, która tutaj ma grafikę gałązek herbaty. W składzie znajdziemy proteiny z zielonego groszku, z warzyw oraz kationizowane proteiny pszenicy dobrane w sposób zapewniający optymalną pielęgnację włosów wysokoporowatych. Formuła jest kremowa i przyjemnie pachnie. Niestety nie jest to kosmetyk  szczególnie wydajny. Odżywkę nakładam pod czepek, który następnie owijam ręcznikiem i noszę minimum 30 minut.

Anwen Odżywka Proteinowa Zielona Herbata

Działanie

Odbudowa ubytków w strukturze włosa co powoduje ich wygładzenie, błyszczenie  oraz sprawia, że stają się one bardziej lejące.

⭐️ Sprawdź również: Pielęgnacja włosów zniszczonych z Milk Shake ⭐️
⭐️ Sprawdź również: Jaki jest mój ulubiony olejek do włosów? ⭐️

Efekty regularnego stosowania

Odżywka sprawdza się u mnie wyśmienicie w te miesiące kiedy moje włosy są w dużo lepsze kondycji i nie tolerują nadmiernego dociążania.


Czy warto kupić Anwen Odżywka Proteinowa Zielona Herbata ?

Zielona Herbata” stosowana w połączeniu z innymi kosmetykami warunkującymi zachowanie właściwej równowagi PEH spisuje się znakomicie jako część kompleksowej pielęgnacji włosów. Stosowana samodzielnie nie da spektakularnego efektu.

Kupisz TUTAJ

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Anwen Proteinowa Zielona Herbata
Ocena autora
41star1star1star1stargray