Anwen Odżywka Proteinowa Orchidea – pielęgnacja włosów wysokoporowatych

Anwen Odżywka Proteinowa Orchidea

Anwen znana wszystkim specjalistka od pielęgnacji włosów podbija szturmem rynek kosmetyków pielęgnacyjnych, które dzieli ze względu na porowatość włosów, co zdecydowanie ułatwia wybór odpowiedniego produktu dla siebie. Na Delicius Beauty sięgam po kolejny produkt z serii do włosów wysokoporowantych- odżywkę Proteinowa Orchidea.

Anwen Odżywka Proteinowa Orchidea


Recenzja Anwen Odżywka Proteinowa Orchidea

 

Opakowanie i Formuła

Proste, minimalistyczne opakowanie ma nalepką wzbogaconą o motywy roślinne w tym przypadku akurat o kwiat orchidei. Sama formuła odżywki jest kremowa i gładko sunie po włosach. W jej składzie znajdziemy proteiny zielonego groszku, keratynę, kolagen oraz elastynę, który zostały dopasowane do potrzeb włosów wysokoporowatych. Zapach jest przyjemny, kwiatowy co dodatkowo uprzyjemnia używanie produktu. Standardowo jak wszystkie odżywki ja noszę ją jak najdłużej się da pod jednorazowym czepkiem, który owijam ręcznikiem dla zachowania ciepła co ułatwia penetrację wgłąb włosa aktywnych składników

Anwen Odżywka Proteinowa Orchidea

Anwen Odżywka Proteinowa Orchidea

Działanie

Zawarte w produkcie roślinne proteiny mają za zadanie uzupełnić ubytki struktury włosów co przełoży się na gładkość, lśnienie i wygląd Twojej czupryny.

Efekty regularnego stosowania

Kosmetyki stosowany regularnie nie obciąża włosów, nie sprawia że się szybciej przetłuszczają, a co najważniejsze zwiększa ich sprężystość i redukuje łamliwość.

 

🔹 SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Miętowy szampon peelingujący 🔹
🔹 SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Wieloskładnikowa odżywka Revlon, dlaczego się lubimy? 🔹

 


Czy warto kupić Anwen Odżywka Proteinowa Orchidea?

Proteinowa Orchidea” stosowana w połączeniu z innymi preparatami zapewniającymi właściwą równowagę PEH spektakularnie poprawiła kondycję moich włosów. Myślę, że stosowana samodzielnie, a nie jako składowa złożonej pielęgnacji nie miałaby, aż tak zbawiennego wpływu na moją czuprynę.

 

Kupisz TUTAJ

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Anwen Proteinowa Orchidea
Ocena autora
41star1star1star1stargray