Anastasia Riviera Palette i Snowflake Loose Highlighter – Hit kolekcji wiosna 2019

Jeszcze przed oficjalnym startem wiosny, świat beauty obiegła wieść o nowym, wyjątkowym duo marki Anastasia Beverly Hills. Baza pędzelków i kosmetykow kobiecej toaletki wzbogaciła się o dwie niezwykle wdzięczne propozycje – Anastasia Riviera Palette i Snowflake Loose Highlighter, będące największym przebojem kolekcji wiosna 2019.

Riviera Anastasia

Anastasia Riviera Palette to zestaw łączący w sobie morską zieleń, błękit oceaniczny, kolor purpurowy oraz ciepłe odcienie pomarańczy. To prawdziwa oaza pastelowych, wiosennych barw. Dzięki nim, mamy szansę przetransformować jesienny makijaż na wersję bardziej wiosenną. Inwestycja w Rivierę Anastasiagruntownie odmieni Twój wygląd, dając Ci pełne wrażeń doświadczenia!

Aby rozjaśnić wewnętrzne kąciki oczu, Anastasia Beverly Hills poleca połączenie kolorytu z turkusowym odcieniem morskim i jasnobrązową barwą, co w efekcie nada spojrzeniu dodatkowej świeżości. Dodajmy tu niebieski eyeliner oraz podwójną warstwę maskary i efekt będzie zachwycać!

Snowflake Loose Highlighter

Z kolei wyjątkowym dodatkiem do Riviera Anastasia Palette jest losowy kosmetyk, który można wykorzystać, jako przewodnik do tworzenia dynamicznych, wielowymiarowych i spektakularnych efektów na policzkach: Snowflake Loose Highlighter. To kolejna nowość, która z pewnością szybko zagości na twarzach adeptek trendów modowych.

Kosmetyk składa się z luźnego, białego brokatu o delikatnej teksturze. Doskonale oddziaływując z promieniami słońca na skórze, Snowflake Highlighter zwiększa efekt błysku, który daje poczucie miękkości i świeżości skóry. Właśnie dlatego jest to idealne narzędzie do wykorzystania w czasie wakacji, zimy, wiosny i lata.

Wnioski

Anastasia Beverly Hills od wielu lat wiedzie prym wśród producentów kosmetyków markowych, a wraz z Riviera Anastasia Palette oraz Snowflake Loose Highlighter, marka ta stawia kolejny krok w kierunku optymalizacji i kreatywności wśród swoich produkcji. To niezaprzeczalny hit kolekcji wiosna 2019, który pozwala nam marzyć o niespotykanych harmoniach kolorów i efektach, które wzbudzą uwagę wszystkich, jacy tylko zetkną się z naszą twarzą.

Nie zwlekaj i zainwestuj już dziś w wiosenną kolekcję marki Anastasia Beverly Hills zawartą w postaci Riviera Anastasia Palette i Snowflake Loose Highlighter, aby poczuć się jak kobieta z klasą i wdziękiem.