ANASTASIA MASTER PALETTE BY MARIO paleta Recenzja cieni

Anastasia MASTER PALETTE BY MARIO

Zapewne wiecie, zresztą nie od dziś, że jestem absolutną, zdeklarowaną fanką produktów Anastasia Beverly Hills, a w szczególnościupodobałam sobie cienie tej marki. Tak doskonałej formuły i pigmentacji próżno szukać.
Dzisiaj biorę na „tapetę” osławioną, limitowaną paletę cieni do powiek ANASTASIA MASTER PALETTE BY MARIO, która jest kolaboracją marki z makijażystą Mario Dedivanovicem.

 

 

ANASTASIA MASTER PALETTE BY MARIO, recenzja

 

Anastasia Beverly Hills paleta cieni
Anastasia Beverly Hills paleta cieni

 

Opakowanie palety jest kartonowe z magnetycznym zamknięciem. W środku mamy stosunkowo duże lusterko, dwustronny pędzelek oraz 12 cieni, utrzymanych w bardziej ciepłej, średnio-ciemnej, ale mimo wszystko neutralnej tonacji i różnorodnym wykończeniu- matowym, satynowym i metalicznym. Formuła jest kremowa i bardzo miękka, drobno zmielona, co skutkuje całkiem sporym „kurzeniem” w trakcie nabierania na pędzelek. Pigmentacja jest absolutnie boska, bogata i intensywna, a efekt można dowolnie stopniować. Kolory dobrane są w sposób przemyślany, co umożliwia dowolne łączenie ich ze sobą, bez możliwości pomyłki. Cienie cudownie się rozcierają i wtapiają w powiekę, umożliwiają wykonanie sporej ilości różnych look’ów od dziennych po wieczorowe. Malutkim minusem, w przypadku mojej bardzo jasnej cery, jest zbyt mała ilość cieni jasnych, bazowych i transferowych.

 

Paleta Master Palette by Mario
ANASTASIA MASTER PALETTE BY MARIO

 

MASTER PALETTE BY MARIO
MASTER PALETTE BY MARIO

 

ANASTASIA MASTER PALETTE BY MARIO, kolory cieni

 

Kolory Paleta cieni MASTER PALETTE BY MARIO
Kolory Paleta cieni MASTER PALETTE BY MARIO

 

Hollywood to średnio-ciemny, złoty odcień z pomarańczowymi tonami, o perłowo-satynowym wykończeniu.

NYC jest zgaszonym, dość ciemnym, brązowo-czerwonawym kolorem, utrzymanym w ciepłej tonacji, o perłowym wykończeniu. Pigmentacja jest doskonała, w trakcie blendowania nie zaobserwowalam „opadu”.

Kim to mocno napigmentowany, miękki, brązowo-pomarańczowy kolor, ze złotymi drobinkami, o błyszczącym rozświetlającym wykończeniu.

Muse jest miedziano-brązowo-pomarańczowym odcieniem z tonami czerwieni, o metalicznym wykończeniu.

Marina to utrzymany w ciepłej tonacji brzoskwiniowo-miedziany odcień o metalicznym wykończeniu i świetnym kryciu.

Claudia jest dość ciemnym szarym, chłodnym kolorem z delikatnym niebieskim błyskiem, o wykończeniu pół-matowym.

Lula jest neutralnym kolorem brązowo-szarym o matowym wykończeniu, super wygląda w załamaniu powieki, jako cień przejściowy. Doskonale się rozciera i łączy z innymi kolorami.

Isabel to cudowny, mocno napigmentowany, rudawo-pomarańczowy kolor, z domieszką brązu, o matowym wykończeniu. Jeden z ładniejszych odcieni w palecie.

Violeta to matowy, ciepły, czerwono-brązowy kolor, o średniej pigmentacji.

5th Ave jest żółto-złotym, rozświetlającym kolorem o cudownej pigmentacji, kremowej formule i metalicznym wykończeniu. To jeden z moich ulubionych odcieni w tej palecie, w zasadzie nakładam go przy każdym makijażu oka.

Bronx– prześliczny, oliwkowo-zielony kolor ze złotymi drobinkami, i metalicznym wykończeniem. Doskonała pigmentacja.

Paris neutralny, brązowo-złoty, średnio-ciemny kolor o wykończeniu frost.

 

ANASTASIA MASTER PALETTE BY MARIO
SWATCHE Master Palette By Mario

 

SWATCHE Master Palette By Mario
SWATCHE Master Palette By Mario

 

Makijaż utrzymywał się 7-8 godzin, cienie nie gromadziły się w załamaniach, ani nie osypywały.

 

Porównanie ANASTASIA MASTER PALETTE BY MARIO vs TARTE MANEATER

 

Master Palette by Mario vs Tarte Maneater
Master Palette by Mario vs Tarte Maneater

Podobny w kolorystyce i tonacji do palety „Anastasia Master Palette By Mario” jest kompakt „Tarte Maneater”. Wyobrażam sobie, że jest to dość cenna informacja, ze względu na fakt, że produkt Anastasi, jest w tym momencie trudno dostępny, natomiast produkt Tarte spokojnie można zamówić na stronie producenta.

MANEATER, w porównaniu do Mario Palette ma tylko 8 odcieni o zróżnicowanym wykończeniu, które jednak bardzo przypominają te zawarte w ABH. Jakościowo paleta Master Palette, jest ciut lepsza, przede wszystkim ze względu na bardziej kremową formułę i intensywniejszą pigmentację. Cenowo produkt od Tarte jest tańszy, ale dostajecie mniej kolorów. Reasumując uważam, że TARTE MANEATERmoże spokojnie zostać zamiennikiem dla palety ANASTASIA MASTER PALETTE BY MARIO. 

Recenzję na temat wspomnianej palety znajdziecie tutaj.

 

Make up SWATCHE Master Palette By Mario
Make up SWATCHE Master Palette By Mario

 

Make up SWATCHE Master Palette By Mario
Make up SWATCHE Master Palette By Mario

 

Makijaż SWATCHE Master Palette By Mario
Makijaż SWATCHE Master Palette By Mario

 

Makijaż SWATCHE Master Palette By Mario
Makijaż SWATCHE Master Palette By Mario

 

 

Podsumowując ANASTASIA MASTER PALETTE BY MARIO, to doskonała jakościowo paleta cieni, w tonacji neutralno-ciepłej. Jakość warta każdej złotówki. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to zbyt mało kolorów jasnych, przejściowych, ale nie jestem tutaj dobrym wyznacznikiem, ze względu na fakt, że jestem posiadaczką bardzo jasnej karnacji. Uważam, że paleta jest ponadczasowa i uniwersalna. Serdecznie polecam.

Zachęcam do przeczytania także recenzji na temat palety Anastasia MODERN RENAISSANCEgdyż wybór pomiędzy tymi dwoma kompaktami jest niezwykle trudny, ze względu na identyczną jakość produktów. Niemniej jednak, pomimo, że uwielbiam zarówno jedna jak i drugą paletę, moim numerem jeden pozostaje „Modern Renaissance„, przede wszystkim ze względu na lepszy wybór kolorów, do mojej tonacji skóry.

Tutaj kupisz podobne palety:

Make up SWATCHE Master Palette By Mario
Make up Master Palette By Mario
Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
ANASTASIA MASTER PALETTE BY MARIO
Ocena autora
41star1star1star1stargray