Alcina Skin Manager Tonik Recenzja | Tonik z kwasami owocowymi

Alcina Skin Manager

Przełom w oczyszczaniu skóry mieszanej, tłustej, dojrzałej? Tonik o działaniu zapobiegającym przedwczesnemu starzeniu? Alcina Skin Manager to produkt na bazie kwasów owocowych przeznaczony do regularnego stosowania, które jak producent zapewnia ma doprowadzić do pięknej gładkiej skóry na codzień.

 

Alcina Skin Manager


Alcina Skin Manager
Recenzja

 

Opakowanie i formuła

Tonik znajduje się w czerwonej, plastikowej buteleczce z bardzo wygodnym aplikatorem, który przypomina ten występujący w niektórych zmywaczach do paznokci. Formuła bogata w kwasy owocowe ma za zadanie kompleksowo oczyścić skórę, zwęzić pory, pozbyć się martwego naskórka pozostawiając skórę wygładzoną i doskonale przygotowaną na kolejne etapy pielęgnacji. Kosmetyk przeznaczony jest do stosowania 2 razy dziennie.

Alcina Skin Manager

 

Alcina Skin Manager

Efekty stosowania

Stosowany regularnie ewidentnie wpłynął na kondycję mojej skóry. Wygładził ją, delikatnie napinał i zwężał pory. W swoim działaniu przypominał mi słynny kosmetyk Alpha-h, tyle że jego działanie było delikatniejsze.

Dla kogo?

Tonik sprawdzi się doskonale u właścicielek skóry tłustej, mieszanej i normalnej. Nie polecam stosowania go kobietom, których skóra cechuje się wrażliwością, jest delikatna i przesuszona.

Opinia Alcina Skin Manager
| Podsumowanie

 

„Alcina Skin Manager w pełni spełnił moje oczekiwania. Idealnie przygotowywał moją skórę do kolejnych etapów pielęgnacji, przy tym wyraźnie ją wygładził i zredukował przebarwienia. Z całą pewnością będę niejednokrotnie po niego sięgać w swojej rutynie pielęgnacyjnej

Kosmetyk kupisz tutaj.

 

Alcina Skin Manager

 

Inne toniki, które bardzo lubię:


 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Alcina Skin Manager
Ocena autora
51star1star1star1star1star