Jak stworzyć idealny make up Adrianny Grotkowskiej?

Czy kiedykolwiek widziałeś make up Adrianny Grotkowskiej, która wyglądała po prostu niesamowicie pięknie? To, co robi z makijażem, jest nie do opisania. Po prostu czujesz się tak, jakbyś nie był już tą samą osobą po zakończeniu makijażu. Jeśli nie wiesz, jak nałożyć idealny make up, aby przypominał ten Adrianny Grotkowskiej, to jesteś we właściwym miejscu.

W tym artykule znajdziesz szereg wskazówek dotyczących tego, jak nałożyć idealny make up, który przypomina ten Adrianny Grotkowskiej.

Kroki do wykonania idealnego makijażu Adrianny Grotkowskiej

Krok 1: Dobierz kolor podkładu

Wybór idealnego koloru podkładu jest bardzo ważny, ponieważ wydłuża trwałość makijażu i zapewnia jednolity odcień skóry. Jeśli skóra twojego twarzy jest bardziej jasna, to wybierz podkład, który jest jaśniejszy od twojego naturalnego koloru skóry. Jeśli masz ciemniejszy odcień skóry, to wybierz podkład o cieplejszym tonie, który wyrówna i rozjaśni twoją skórę.

Krok 2: Kryjący korektor

Aby ukryć niedoskonałości skóry, należy wykorzystać kryjący korektor. Dzięki odpowiednio dobranemu korektorowi pozbędziesz się cieni pod oczami, zaczerwienienia i piegów. Dzięki zastosowaniu kremowego korektora unikniesz efektu suchej, spierzchniętej skóry.

Krok 3: Konturowanie twarzy

Adrianna Grotkowska słynie z techniki konturowania twarzy. Konturowanie to sposób modelowania twarzy za pomocą cieni i jasnych kolorów. Do konturowania twarzy używa się ciemnego fluidu matującego, który nakłada się na linii szczęki, pod kością policzkową, nosie i na czole. Do rozświetlania używa się jasnego rozświetlacza, który nakłada się na wybrzuszenia kości policzkowych i czoła.

Krok 4: Makijaż oczu

Makijaż oczu to kluczowy element całego makijażu. Do wykonania makijażu Adrianny Grotkowskiej potrzebujesz matowej cieniowej palety oraz błyszczącego rozświetlacza. Nałóż jasny odcień matowego cienia na ruchomą część powieki, a następnie nałóż ciemniejszy odcień cienia na zewnętrzne kąciki oka i w zagłębienie oka. Wykorzystaj błyszczący rozświetlacz do podkreślenia łuku brwiowego, wewnętrznego kącika oka i na środek powieki.

Krok 5: Usta

Ostatnim krokiem jest nałożenie pomadki na usta. Dla Adrianny Grotkowskiej ważne jest, aby pomadka była trwała i matowa. Wybierz kolor pomadki w zależności od twojego gustu i kolorystyki.

Podsumowanie

Make up Adrianny Grotkowskiej to marzenie każdej kobiety. Wykonanie idealnego makijażu nie jest łatwym zadaniem, ale z właściwą techniką i narzędziami, można osiągnąć wspaniały efekt. Pamiętaj, że makijaż to sztuka, która wymaga czasu i cierpliwości. Jeśli wykonasz go w odpowiedni sposób, będziesz wyglądać niesamowicie.