fbpx

Ados Colossal Volume 5XL- Efekt sztucznych rzęs ?

Ados Colossal Volume 5XL

Efekt sztucznych rzęs od zaraz? Wyraźnie pogrubione i wydłużone, dodają głębi spojrzeniu stanowiąc absolutną podstawę makijażu oka. Ados Colossal Volume 5XL to maskara, która już za jednym pociągnięciem ma zapewnić wszystko to czego każda z nas oczekuje. A jak to jest naprawdę, przekonajmy się wspólnie.

Ados Colossal Volume 5XL


Recenzja Ados Colossal Volume 5XL Maskara

 

Opakowanie i Formuła

Maskara Ados Colossal Volume znajduje się w dość grubym, plastikowym, czarnym opakowaniu z intensywnymi fuksjowymi akcentami. Silikonowa szczoteczka w idealnym rozmiarze pozwala bez problemu wytuszować rzęsy od nasady aż po same końce. Formuła w swym składzie posiada pielęgnujący wosk caranauba i uzyskuje właściwą gęstszą konsystencję po około tygodniu od otwarcia opakowania. Wyraźnie wydłuża i w mniejszym stopniu pogrubia rzęsy, dają zauważalny efekt. Przypomina mi tym samym maskarę Lancome Monsieur Big.

Ados Colossal Volume 5XL

https://deliciousbeauty.pl/wp-content/uploads/2018/07/adood.jpg

Ados Colossal Volume 5XL

Trwałość

Maskara w upalne dni potrafi odbić się poniżej łuku brwiowego, w chłodniejsze spisuje się rewelacyjnie.

Liner Art de Lautrec Smoky Eyes

Liner Art de Lautrec Smoky Eyes to przepiękny, szaro-czarny odcień 203. Kredka jest miękka, idealnie rozprowadza się na powiece, nie przerywa dając intensywny efekt. Zakończona została gąbkowym aplikatorem umożliwiającym roztarcie kresek i stworzenie idealnej bazy pod przydymione oko.

 


Efekt sztucznych rzęs z  Ados Colossal Volume 5XL ? Warto kupić?

Ados Colossal Volume 5XL daje z całą pewnością spektakularny efekt na powiekach, który ja osobiście akurat bardzo lubię. Najlepiej tuszować nią rzęsy w chłodniejsze dni, mamy wówczas pewność, że nie będzie sprawiała problemów. Liner Art de Lautrec Smoky Eyes , w połączeniu z opisywanym dzisaj tuszem stanowią zgrany duet  pozwalając wyczarować bardziej wieczorowy, intensywny makijaż.

Więcej o produktach tej marki tutaj.